Wpis z mikrobloga

@Koyanaruu: to nie jest nic specjalnego. Z jakiegoś powodu tag kononowicz musi mieć dodany tag patostreamy. Oglólnie nic Ci się z kontem nie stanie(chyba), po prostu do każdego postu dodadzą Ci tag patostreamy jeżeli go nie masz.
  • Odpowiedz
@Koyanaruu: ja to im gratuluję że zgłaszają za brak tagu patostreamy. Dodając ten tag otwierają sobie drogę do szerszej społeczności i już nie tylko osoby z tagu Kononowicz mogą się pośmiać, ale z innych tagów również. To trzeba mieć łeb, żeby próbować ukrywać swoje zaburzenia, poprzez pokazywanie jej szerszej publice.
  • Odpowiedz
@Denaturovsky: ja gdzieś po aferze pieluchowej zacząłem dodawać tag patostreamy samemu, żeby wymieniony tag mógł cieszyć się moimi postami bez opóźnień i miał lepsze zasięgi. rudy chciał być przecież sławny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@PlusJeden: Ja te wymoderowania dostaję przy co drugim poście, ale zawsze to było kilka godzin po wrzuceniu. Tutaj dostałem tego nagle całą stronę po dwóch tygodniach
  • Odpowiedz
@Koyanaruu: no właśnie też mnie dziwi, że wymoderowania były u mnie 4-6 godzin po publikacji posta. Powinni zrobić jakiś skrypt/bota. Całkiem możliwe, że ktoś zgłasza te posty i dodaje "atakuje mnie", a że moeracja nie ma się oprócz tego przyczepić to robi takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@Koyanaruu: mi wymoderowali za złe tagi wpis o skośnym hobokowym ninja. Odwołałem się - ale pewnie slawek to da.

Z jakiegoś powodu tag kononowicz musi mieć dodany tag patostreamy


@PlusJeden: Dupa. Kiedyś zgłaszałem petów za brak tego tagu i odrzucono zgłoszenia.
  • Odpowiedz