Wpis z mikrobloga

#odyn #korsir
Odyn chyba zachlał pałe na tej majówce. Zawsze w niedzielę o 8:00 nowy kontent, a tu nie ma nic.

Rudy przeszedł z nierobienia kampera do nierobienia sklepu. Mnóstwo ważniejszych rzeczy takich jak czyszczenie wypierdzianego fotela, oglądanie monitoringu, budowa instalacji pneumatycznej, która trwa już z pół roku, studiowanie instrukcji obsługi grilla (w tym przypadku może to i dobrze, bo znając Korsira mielibyśmy następny odcinek o tytule "Poparzyło mi ręce").
  • 17
  • Odpowiedz
@elektryczny_mariusz: Ja tam fachowcem od głowy nie jestem. W przeciwieństwie jednak do tych co widzą w jego zachowaniu wyrachowanie i przemyślaną strategię życia, ja dostrzegam tam problemy psychiczne.
  • Odpowiedz
  • 4
@Korsir: Bo telefonu używa się jako źródło nacisku. W "normalnej" robocie dostałbyś zjebke, gdybyś powiedział, że wysłałeś maila i sobie tak czekasz i czekasz na odpowiedź. Jako, że sam prowadzisz firmę to Tobie samemu powinno zależeć na jak najszybszym załatwieniu sprawy. Obserwując cię widać, że bardziej szukasz wymówek i usprawiedliwień, żeby czegoś nie robić.
  • Odpowiedz
@bbul44 mam dzwonić i naciskać w majówkę? Kiedyś napisałem ci, że jesteś spostrzegawczy. Teraz mogę jedynie napisać, że jesteś odklejony
  • Odpowiedz
  • 4
@Korsir: No w majówkę akurat nie. Jeśli ja jestem odklejony, to jak mam określić ciebie i twoje youtubowe zmagania z przeciwnościami życia?
  • Odpowiedz
mpera do nierobienia sklepu. Mnóstwo ważniejszych rzeczy takich jak czyszczenie wypierdzianego fotela, oglądanie monitoringu, budowa instalacji pneumatycznej, która trwa już z pół roku, studiowanie instrukcji obsługi grilla (w tym przypadku może to i dobrze, bo znając Korsira mielibyśmy następny odcinek o tytule


@bbul44: u mnie w robocie jak ktos dzwoni i ponagla to ląduje na koniec kolejki :)
  • Odpowiedz