Wpis z mikrobloga

@alberto81: kiedyś kobiety nosiły sukienki i nie mogły się odzywać publicznie bez zgody mężczyzny.

Będzie mi jakaś karyna z przepitym głosem sama wyglądająca jak klaun mówiła co wypada, a co nie XD
  • Odpowiedz
@alberto81: ja x lat temu zmieniłem nerkę na saszetkę przewieszana przez ramię. Nic lepszego nie wymyślono. Mega Mega mi się sprawdza. Wszystko mam w jednym miejscu, wszystko mi się mieści.

To co mysli sobie jakas randomowa kobieta mnie kompletnie nie obchodzi. To ona ma z tym problem, nie ja.

Nerka przeszkadza przy jakiś aktywnościach jak schylasz się kucasz stąd zmieniłem. Czuję się swobodniej z saszeta.
  • Odpowiedz
@alberto81: jakby no mi też się nie podoba ani go wg mnie nie jest praktyczne, bo jednak plecak wygodniejszy, tak jakby nie patrzeć to nie widzę w tym nic dziwnego, tym bardziej przy tym jak teraz ludzie potrafią się ubierać i mieć "stylówki" tak ta torba nie robi na mnie większego wrażenia xD
Pewnie jakieś marki kreują, żeby to wcisnąć jakiejś grupie mężczyzn, żeby mieć większy rynek zbytu xd

Ale z
  • Odpowiedz
@alberto81 kiedyś kobiety nosiły sukienki, spódnice. Jak widzę taką nieuczesaną Karyne w bluzie. To... Panie. Panie! Rzućcie to! Bluzy są dla mężczyzn. Naprawdę.
  • Odpowiedz
@bkzaza:

@alberto81 P0lka XD. W UK jak widzę chłopa z plecakiem to 100% Polak. Niech sobie każdy nosi co mu się podoba i nic nikomu do tego.

Jak UK i z plecakiem i w garniturze, to albo Hindus albo brytyjski profesor.
  • Odpowiedz