Wpis z mikrobloga

@Tuzior: to prawda. Sporo ludzi słysząc blackpill mówi its over i tak jest jeśli bierzesz pod uwagę tylko Disneyowska miłość. To jak dobieramy się w pary itp to czysty blackpill ale na świecie jest tyle super rzeczy które można robić z pomocą pieniędzy l. Więc jak ktoś chce żyć godnie ma chociaż trochę powera w sobie i skupia się na innych rzeczach to może przeżyć super życie. Plus diwy też za
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zachariasz-grundbaum bardziej mi chodzi o nie łącznie w ciul czarnej pigułki tylko bardziej kobiety patrzą tylko na wygląd więc trzeba iść na siłownię ale też nie jestem jakimś wielkim teoretykiem tabletek
  • Odpowiedz
@Tuzior: Siłka to chyba bardziej redpill, bo blackpill polega na tym, że atrakcyjność opiera się na cechach wygląda, które ciężko jest zmienić, chyba że za pomocą operacji plastycznych. Oglądałem dużo kiedyś wheat whafflees, stąd czerpię wiedzę o blackpillu.
  • Odpowiedz
@Tuzior: raczej blackpill plus bluepill.
@zachariasz-grundbaum:
Blackpill nie neguje siłowni- to wręcz podstawa, bo nie odkryjesz swojego potencjału wyglądowego i genowego, jeżeli nie będziesz szczupły i trochę docięty. Reszta looksmaxu jest rozbudowana.
Niestety blakpyl niektórych może wyzwolić, a innych wpędzić do grobu jeżeli nie poradzą sobie z brutalną prawdą, a looksmax bez potencjału genetycznego nie zadziała.
Redpill to wpędzanie chłopów na plantację podszyty półprawdami i kłamstwami.
  • Odpowiedz
@Tuzior: Tyle że to się wyklucza xD

Redpill = Zbieraj zasoby, idź na siłkę, odwalaj pajaca, rób looksmaxing by zaruchać/mieć partnerkę
Blackpill = Pogodzenie się z tym że kobiety lecą na lepszych genetycznie facetów. Wzrost + twarz = win.

A jak się pogodzisz że raczej to jest over, skupiasz się na sobie. Nie latasz za kobietami. I żyje się lepiej ¯\(ツ)/¯

Redpill wprost mówi że twoim celem będzie zdobycie kobiety, żeby
  • Odpowiedz