Wpis z mikrobloga

@dizel81: Nie wiem, czy wierzyć w to "zakochanie", czy to po prostu nadal kontent pod Grażynki, jaki jestem fajny "dziubuś" itp itd.... Robi dokładnie wszystko odwrotnie niż w poprzednim związku, zachwala pod niebiosa wynosi, no ale cóż upadek będzie bolesny, gdyż proza życia, a zwłaszcza klapkowa zabije wszystko i wszystkich..
  • Odpowiedz
@dizel81: „Nowa miotła zawsze dobrze zamiata”... Chyba z Tarong zapomniał że na początku też było miło. Koleś ma 45lat a zachowanie dokładnie jak 15 latek. Oni znają się ile dwa miesiące może maks . Już wspólne mieszkanie itd zobowiązania. Na moje Klapers powiela stare błędy. Zaraz będzie dzieciak nowy i stare problemy wrócą. Ciekawe czemu nic nie mówi co robi zawodowo Asia.
Jak mówią możesz zmienić kobietę ale po czasie problemy
  • Odpowiedz
  • 6
@Dzikamery: możliwa jest też taka sytuacja że na gniotach udaje wielce zakochanego, a w rzeczywistości omamił khmerkę tylko dlatego bo się wynajem starego gołębnika na Twarożka skończył i musiał się stamtąd zwijać, a teraz ma już nowego "kciuka" w razie co.
  • Odpowiedz
@Dzikamery: Bo za chwilę wbiję tę kobitę w stary szablon, sprzątanie, bo na "panie sprzątające" trzeba mieć kasę, opieka nad Junku, także jeśli realizowała się zawodowo, to.. Jest już to czas przeszły!
  • Odpowiedz