Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Samochodu w mieście nie ma tylko patologia, takie patusy wolą jeździć zbiorkomem razem z innymi żulami i obrzygańcami na oblepionych siedzeniach, tam czują, że są wśród swoich. Normalny człowiek wsiada w samochód, w lecie odpala klimę, w zimie grzanie foteli, z głośników leci ulubiona muzyczka. Fotel ustawiony optymalnie i siedzisz sobie jak król. Możesz załadować zakupów ile chcesz, zawieźć gdzie chcesz i kiedy chcesz. A chłopcy w krótkich spodenkach od zbiorkomu wsiadają
  • Odpowiedz
  • 5
@angelofdeath007 jakbym miał targać 4 siatki zakupów+ 2 paki pampersów+ do tego mały w wózku i wejść o 15-16 do tramwaju czy autobusu to by mnie musiało #!$%@?ć, no chyba że musiałbym codziennie jeździć po jedną siatkę to wtedy tracę 4 razy więcej czasu i 4 razy płacić za bilet xD a tak wygodnie podjeżdżam pod sklep/dom nawet jak stanę w korku to i tak będę szybciej i wygodniej niż jeżdżąc 4razy
  • Odpowiedz
@Monachijczyk

>wystarczy sobie zrobić kalkulację kosztów


@missioncritical: Jesteś fanatykiem księgowości, że ci się w życiu wszystko musi kalkulować? Mnie się samochód w ogóle nie kalkuluje, a nie wyobrażam sobie już życia bez niego. Po to pracuję, żeby mieć na tym nędznym łez padole trochę luksusu.


O to to, w mojej obecnej sytuacji posiadanie samochodu jest finansowo absolutnie bez sensu, ale daje mi to radość więc auto mam i z uśmiechem na
  • Odpowiedz
@bear2112: No jak masz 16 lat to mordo myślisz że pisałem o coca coli po którą można zejść do sklepu na dał bo żabka czy inny spożywczak na każdym rogu. Mówię o jakiś rzeczach do majsterkowania ze sklepów typu LM, Castorama czy Obi; jakieś kable potrzebne na gwałt; nie wiem klapki ci się rozwalą i potrzebujesz do galerii podjechać itp.
  • Odpowiedz