Wpis z mikrobloga

Szukam cute delikatnego catboya femboya ktory mnie rozczuli, rozkocha w sobie i stopi mi serduszko dla mnie. Chcę być kinda partnerem, przyjacielem, szczerze sb wspierać i spędzać fajnie czas. Mam takie średnie bym powiedział doświadczenie. Lubie cuddlenie, przytulanie, trzymanie się za ręce, głaskanie po włosach, kładzenie głowy na moich kolanach, całowanie w nos, drapanie po plecach, łaskotki, słuchanie relaksującej muzyki, chodzenie za rękę, gładzenie po policzku, sprzątanie razem, wypady pozwiedzać, wąchanie razem kwiatów na spacerach i inne.
Zdrowie i higiena wiadomix. Najchetniej na spotkanie się irl, tylko nie po alkoholu. Ja 81kg, brunet, trochę skinnyfat, lekko chubby, ciało ostrzyżon'd (nie lubię sb golic). Femboy moze byc wysoki lub niski byleby byl mega wholesome i szanował papieża.
Jakby rozumiem, że ktoś moze się trochę krępować na początku i nie naciskam na nikogo, lubię długie rozmowy i poznawanie się. Mozesz mi zacząć wysyłać cytaty z kapitana bomby i zdania zakończone pisanymi emotkami kota juz od pierwszej wiadomosci.

#teczowepaski #femboy #pasta #pdk
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
oryginał dla osób nowokolegowych

Szukam mastera chama wulgara ktory mnie zgnoi #!$%@? i zeszmaci. Chcę byc rasową #!$%@?ą, szmatą, #!$%@?ą #!$%@?ą, #!$%@?ą dziwką. Mam male doświadczenie. Lubie ponizanie, wyzywanie, szmacenie, ciaganie za wlosy po podlodze, porządne lizanie dupy i jaj, siadanie na moim ryju, slapping po ryju, spanking, plucie, obciaganie #!$%@? po same jaja, chodzenie z #!$%@? w ryju, szczanie do ryja, mycie kibla moim ryjem, kopanie po dupie, grupowe szmacenie (jak
  • Odpowiedz