Wpis z mikrobloga

#hotelparadise co do jasnej cholery stało się z tym tagiem, że brakuje dyskusji po minimum 50-100 komentarzy pod jednym wpisem?!?!? Czytam wpisy na tagu i jest ich dziesiątki, ale każdy o tym samym, tylko innymi słowami ujęte, gdzie te dyskusje i wymiany zdań sprzed lat? Brakuje tego!
  • 18
  • Odpowiedz
@Rosalinea: tag się popsuł od 7 sezonu... Mnie męczy pchanie przez produkcję swoich ludzi, co generują oglądalność... A i przy okazji to słabo w memy jest... Ja coś tam na siłę próbowałem, ale to nie to...
I tak btw to dla mnie ten sezon to nie jest HP tylko trudne sprawy Moto i Bitej Żony + jacyś statyści
  • Odpowiedz
@Rosalinea: na moje to kwestia tego ze za długie przerwy miedzy odcinkami do tego miks plejera i tivi wiec wątki się mieszają. Znaczy się wina produkcji ( ktoś musi za to beknąć). Produkcjaaaa! Produkcjaaaa!
  • Odpowiedz
  • 9
@KwasneMleko: ja już mniej w ingerencję produkcji piję, tylko stricte w tagowiczów! Grazynkowo tu nam się zrobiło. Każdy pod siebie kopczyk piasku kopie, jakby lajki pod wpisem jakieś życiowe profity niosły. Nie ogarniam! Już komuś w prywatnej wiadomości pisałam, że jeszcze telewizyjni poziom trzymają. Bo choć dyskusji tam brak, to każdy wpis inteligentną szyderą wali. Chwała im za to!
  • Odpowiedz
@leemealitie: wina @kipman1 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Rosalinea produkcja to jedno, ale nie ma kontentu na gadanie, albo trudne sprawy co odcinek albo Śledziowa co obgaduje... Imo uczestnicy nudni albo ten montaż... i nie ma o czym pisać... A jak już coś napiszesz to od lewaków ciebie wyzywają plus to co napisała
  • Odpowiedz
@Rosalinea: chyba nawet wiem kogo masz na myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°) na czarnej ma ją już chyba połowa tego tagu, ja jej jeszcze nie mam, chociaż czasem też mam dość i korci, ale jej wypowiedzi są czasem tak odklejone, że mnie bawią jednak
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Grażynowanie to zaraza która się przywlokła z insta, ktoś tam dzieś tam napisał „bo na wykopie mówią żeeeee” i nastąpił zmasowany atak imigrantów z grażylandii którzy wchodzą jojczą a potem się zapowietrzają ze to chamstwo jakieś i podłość ludzka która się zna granic ten cały Wykop ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rosalinea mam wrażenie że po memogennym hp4 kiedy memy zaczęły się wylewać poza wykop to sporo grazynek tu zabłądziło, bo się dowiedziało o czyms takim jak wykop. Z sezonu na sezon co raz rzadziej tu zaglądam, czasami jak przeskroluje i widzę gorzkie żale, wyzywanie uczestników czy tagowiczow to mu się odechciewa ponownie tu zaglądać.
  • Odpowiedz
@Wouowina: zdecydowanie dynamikę zabija czekanie na kolejny odcinek po kilka dni aż się zapomina o oglądaniu w sumie bo tyle czekania na kolejny, że się człowiek przyzwyczaja do braku buców i innych cyganek
  • Odpowiedz
@Rosalinea: zauważyłam to samo. Brakuje też stałych bywalców, dyskusji nie zrobisz bo zaraz się zleci grażynlandia i Cię zbeszta. Szkoda mi palców i czasu na bezsensowną dyskusję z takimi grażynami. Odechciewa mi się nawet wchodzić w tag bo wiem co będzie: ankieta, pytanie kim jest moto, wyzywanie moto i ady, psychologiczne rozkminianie jaką to on ma chorobę, obrona Częstochowy a przede wszystkim jeden i ten sam zrzut z ig, bo co
  • Odpowiedz