Wpis z mikrobloga

@akaisterne: poganie spłakani, że isis chce mieć dla siebie kawałek internetu

Żydzi spłakani, że antysemici chcą mieć dla siebie kawałek internetu

Czarni spłakani...

Ten tag jest dosłownie powodem który sprawia, że popieram obowiązkowe łączenie wszelkich kont w internecie ze swoim dowodem osobistym. Skończyłoby się wtedy glaskanie sekciarzy po główkach.
  • Odpowiedz
@JanImperator

@PepeChad Miałem ten tag na czarno od dwóch lat. Kilka dni temu odblokowałem z ciekawości i jednak zablokuje go znowu. To jest po prostu straszne. Najgorsza część wykopu ¯_(ツ)_/¯


O nie nie nie nie nie. Twój przegryw nawet nie siedzi obok tagu antynatalizm, na którym siedzą najwięksi psychole. Nie jesteś z nimi i założyłeś świadomie rodzinę - wyzywają Cię od małp, bydła i faszystów, wymarcie planety to najlepsze wyjście dla świata,
  • Odpowiedz
@PepeChad: ten tag dawno temu zszedł na psy.
Kiedyś wystarczyło być samotnym i aspołeczny.
Dziś masz mieć mniej niż 1.8m a najlepiej 1.6 , siedzieć tylko w pokoju , posiadać całkowite 0 znajomych, starego pijanego, mieszkać w bloku najlepiej z czasów prl i fobie by nawet powiedzieć do starej baby przy kasie dzień dobry xDDDD
Śmieją się w wymagań polek ale sami zacieśniają swoje grono
  • Odpowiedz
Twój przegryw nawet nie siedzi obok tagu antynatalizm, na którym siedzą najwięksi psychole. Nie jesteś z nimi i założyłeś świadomie rodzinę

@garrincha94: mimo starań nie znalazłeś kontrargumentow na antynatalizm i zabolało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Khebib: Rozumiem się z tym nie zgadzać, ale co w poglądzie wg którego lepiej się nie rozmnażać niż rozmnażać niby przeczy logice?
  • Odpowiedz
@Wieufel: Nie no wiadomo, że nie.

Fanatycy religijni czy ideologiczni wierzą, że robią dobrze. Wierzą, że gdy ich religia/doktryna stanie się dominująca zapanuje pokój i ludzie będą szczęśliwi. To w pewnym sensie ogromne poświęcenie popełnić samobójstwo, oddać swoje życie, najważniejszą rzecz dla siebie po to, by w przyszłości innym ludziom było lepiej. Wzbudza to mój szacunek.

Przegryw zabijałby ludzi bo chce, żeby wszyscy mieli jak najgorzej. Robiłby to z czystej zazdrości
  • Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla kretynizmów z tagu przegryw ale podejścia do kretynizmów z tagu antynatalizm to one za uja nie mają.


@garrincha94: witam, dzień dobry, policja antynatalistyczna, w czym mogę pomóc? Kto Panu naopowiadał bzdur na temat antynatalizmu? Co Pan uważa za "bzdure" w tejże filozofii?
  • Odpowiedz
Powiedz mi jak kontrargumentowac coś co w swoim założeniu przeczy logice?


@Khebib: Dzień dobry, policja antynatalistyczna, proszę o zaprzestanie #!$%@? populizmow, zapraszam do merytorycznego udowodnienia że tak jest, a nie pisanie głupot pod plusy, dziękuję

Pytanie pomocnicze, która rzecz w antynatalizmie jest sprzeczna z logika?
  • Odpowiedz
  • 0
@Makowieciasto Wiele razy wam tłumaczyłem ze argument typu nie tworzy dzieci bo będą cierpieć, ma takie samo znaczenie jak, nie pij wody bo będzie się później chcialo pić. Te wasze pseudo argumenty i pseudo moralność nie ma nic wspolnego z logiką, bo zakladacie fałszywą tezę o cierpieniu.

No i oczywiście kwiatek, zacznij od siebie-groźba karalna.
ALE JAG TO? JA MAM SIEM ZABIDŹ? CHALO BOLIDZJAAA!!!

A że dwa razy debilom tlumaczyć nie lubię,
  • Odpowiedz
  • 0
@Werdna Oczywiście że przeczy. Po pierwsze mówią tak osoby które na związek szans nie mają, czyli argumentscja zrobiona pod tezę, tak zwany cope.

Po drugie lepiej się nie rozmnazać bo?

Po trzecie, nie pij wody bo ci się będzie chciało pić. Widzisz absurd? Bo ja go widzę doskonale.

Po czwarte, koniec dyskusji. Tłumaczyłem to wam dziesiatki razy. Opierając siena falyszwej tezie, lub tezie z góry założonej przez autora, to nie ma nic
  • Odpowiedz