Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 1
@mateusz-zahorski nie lubie słowa troll, troll to ktos kto przeszkadza, zakłoca spokoj. Ja tylko prowokuje dyskusje i zadaje niewygodne pytania, jestem ucielesnieniem waszych najglebszych pragnien i lęków, o których sami wstydzicie sie pisać.
  • Odpowiedz
no i co Ci po tych pałacach? Do grobu to weźmiesz? Nawet nie wiesz ile taki dom pozniej bedzie angażował czasu, pracy i pieniędzy.


@daeun: No i co ci po tym wyruchaniu lejdiboja? Na grobie ci napiszą że zaplaciłeś kilka tysi żeby transprostytutke zapiąć? A tak to elegancko w domu kilka pokoleń zamieszka, i chociaz za 100 lat powiedzą że to dom po dziadku mirku xD
  • Odpowiedz
  • 1
@daeun ja to mam jedynie nadzieję że OP posta o budowie domu nigdy nie będzie miał dzieci, niech męczy się sam i nie niszczy życia niewinnych.
  • Odpowiedz
@daeun: No ja jednak wolałbym taki domek niż #!$%@?ć kase na głupoty typu fikołki z LadyBoyami w tajlandi i do końca życia mieszkać w wynajmonawym mieszkaniu które remontu nie widziało od 2003 roku
  • Odpowiedz
@daeun:

w trip dookoła swiata, można zdać kurs paralotniowy lub polatać na wingsuicie, albo pojechać do Tajlandi i


o jakie ladne bingo normikow XDD
  • Odpowiedz
Pamiętaj jednak że zycie jest jedno, trzeba umiejetnie ważyć i bilansować wydatki.

@daeun: Według ciebie umiejętne wyważenie i bilansowanie wydatków to "kupić motocykl i wyruszyc w trip dookoła swiata, można zdać kurs paralotniowy lub polatać na wingsuicie, albo pojechać do Tajlandi i wyruchać lejdiboya"
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ibilon tak, bo najtanszy motocykl 125 kupisz w salonie za 10k, a dostarczy on Ci masy przeżyć, emocji i wspomnień. A co Ci po takim HS'ie w scianie? Pojarasz się tydzien a pozniej przywykniesz.
  • Odpowiedz
@daeun pełna zgoda, związałem się z taką co chce oglądać te krowie bobki,a ja zachody słońca w innym miejscu na świecie, gdy tylko dzieciaki podrosną to rozwód, biorę swoje i Bajlando w świat, bo mnie zaraz tu nie będzie a tyle rzeczy jeszcze można zobaczyć i doświadczyć
  • Odpowiedz
@bandera:

ja tez nie kumam co trzeba serio robic, zeby sie nie zanudzic w takim miejscu. Mieszkanie w takim pustkowiu to dla mnie najwiekszy potencjalny koszmar.

Zależy co kto oczekuje od życia, jedni po prostu lubią zgiełk miasta a inni spokój i przyrodę. „Pośrodku niczego” można codziennie cieszyć się krajobrazami i śpiewem ptaków, można bez przeszkód bawić się w jakieś stolarstwo czy inne rzemiosło, uprawiać ogród, hodować zwierzęta, być w pewnej
  • Odpowiedz
@daeun ale wiesz, że taki dom możesz sprzedać i to z dobrym zyskiem? Ja mieszkam całe życie na wsi, wszędzie blisko. Mam podobny widok z okna i nawet nie masz pojęcia, jak zajebiste jest uczucie, kiedy wracasz z roboty i wychodzisz na taras posiedzieć, posłuchać muzyki, grilla zrobić, poczytac czy co tam kto woli. W bloku to na balkon możesz wyjść i słuchać gwaru miasta.
  • Odpowiedz