Wpis z mikrobloga

Ile macie swój telefon już?
Wiele lat temu wymieniałem telefon co roku. Samsung Omnia HD, HTC HD2, S2, S3, S4, S5, meizu M2, Lenovo P2, mi note 4, no nie zlicze tego.

W pod koniec 2020 kupiłem Xiaomi mi9t pro i mam go juz 4.5 roku i nie zapowiada się żeby się chciał zepsuć :D a nawet nie denerwuje. Nie tnie. Wszystko działa. Takie dobre telefony zaczeli robić czy mi9t pro taki wyjątek albo to ja zdziadziałem i nie kręci mnie wymienianie co roku...?

#smartfon #telefony #pytanie #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
Takie dobre telefony zaczeli robić czy mi9t pro taki wyjątek ?

@MRacheron: po prostu telefony się już za bardzo nie rozwijają. Stały się jak komputery. Jak nie kupisz totalnego złoma to posłuzy wiele lat. Mój obecny (a52s) ma ponad 2,5 roku i nie planuję zmieniać przynajmniej drugie tyle.
  • Odpowiedz
@MRacheron: Około 4 lata i jest wymiana. Teraz od ponad 2 lat mam Galaxy A52S i na ten moment absolutnie nie mam potrzeby jego wymiany. Bateria super trzyma, aparat bardzo dobry, wydajność taka, że przez 2 lata nic mi się nie zawiesiło, a do tego bezawaryjność oraz szerokie opcje modyfikacji.
  • Odpowiedz
@MRacheron: ja rozbiłem niefortunnie właśnie mi9t pro, który miałem że 3 lata, kupiłem jakaś gówno motorolę fusion i coraz częściej myślę nad powrotem do 9tpro (,)
  • Odpowiedz
@Iifeform właśnie to ja też kupowałem jakieś wynalazki typu LG motorole i się #!$%@?ły po roku kupiłem xiaomi x3 I mam 4 lata I telefon wydaje się pancerny nie do #!$%@? i bateria dalej trzyma co mnie dziwi bo w samsungu po 2 latach musiałem 3x dziennie ładować
  • Odpowiedz