Wpis z mikrobloga

@Rizzin: na starym osiedlu, była taka jedna fajna sąsiadka. nie raz się uśmiechnęła, ale #!$%@? a nie facet to nie zagadałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A może dziś nie siedzialbym tutaj i nie pisał tych smutów
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Sranie w banie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie mają tendencję do uznawania ścieżek których nie obrali za lepsze. Jak by było to nie wiesz - mogło być lepiej, ale mogło być gorzej.
  • Odpowiedz
  • 5
@RitmoXL nwm czy wpadniecie w patologiczny hazard i nie dorobienie się niczego przez 10 lat poza długami rzędu 40k nie jest jednak jedna z gorszych opcji kolego XD
  • Odpowiedz
na starym osiedlu, była taka jedna fajna sąsiadka. nie raz się uśmiechnęła, ale #!$%@? a nie facet to nie zagadałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A może dziś nie siedzialbym tutaj i nie pisał tych smutów


@mati1990: eh to ja dzisiaj, mam taką na oku, pewnie znowu ją spotkam za 2 miesiące ale już bedzie szła z czadem
  • Odpowiedz
  • 1
@OCIEBATON: Z tego co pamiętam to miałeś różne prace, nawet na stanowisku kierowniczym byłeś, na emigracji robiłeś. Dziewczyne też miałeś. Coś tam przeżyłeś, social skilla masz, psycha do prac lepszych niż za minimalną jest. Ja zazdroszcze, lęki i deprecha mnie zniszczyły.

W jaki sposób #!$%@?łeś się w długi? Bukmacherka?
  • Odpowiedz
@OCIEBATON z ciekawości można wiedzieć co grałeś I jakim sposobem? Sam każdego dnia obstawiam, ale traktuje to jako rozrywkę, ale znałem też takich co byli sporo w plecy. Kolega wyjechał do Anglii I w pół roku jakoś spłacił.
  • Odpowiedz