Wpis z mikrobloga

@khamillez:

Z drugiej strony są w przestrzeni publicznej i same ubierają się jak #!$%@?. W komentarzach wielkie oburzenie że jak to tak można.

Aha, no to wiecie, wszystko spoko można się rozejść( )
To mam pomysł - od dzisiaj nagrywajmy wszystkich wyk0pków a potem ich wstawiajmy i wyśmiewajmy - bo przecież są w przestrzeni publicznej i akurat któryś nam nie przypadł do gustu XD
Kto za?
  • Odpowiedz
@khamillez: kur*iska się burzą bo wyjdzie na jaw że się szlajały po imprezach jak beciakowi wmówiły że idą do koleżanki do domu lub źle się czują.

Akurat jak nie mają nic do ukrycia to by się nie burzyły ale nie da się być #!$%@? i zakryć twarzy przed kamerami z każdej strony,

A Robotnicza klasa karyn jest uzależniona od piątkowych i sobotnich imprez po pubach
  • Odpowiedz
To mam pomysł - od dzisiaj nagrywajmy wszystkich wyk0pków a potem ich wstawiajmy i wyśmiewajmy - bo przecież są w przestrzeni publicznej i akurat któryś nam nie przypadł do gustu XD


@MakaronowyStwor: przeszło by bez echa bo nie było by zainteresowanych tego oglądać, bo co tu ukrywać, wykopek se szedł na zakupy lub do barbera, no rzeczywiście wstyd,i do tego trzeźwy
  • Odpowiedz
@khamillez: chyba w tym uk nie jest tak niebezpiecznie jak piszą na vipok patrząc po tych filmikach z serii "nightlife gszies tam" jak roznegliżowane laski chodzą same #!$%@? po nocy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Ktoś w #uk wstawia foty i filmiki dziewczyn z ich weekendowych wypadów po klubach, z jednej strony niefajnie bo nagrywane bez ich wiedzy. Z drugiej strony są w przestrzeni publicznej i same ubierają się jak #!$%@?. W komentarzach wielkie oburzenie że jak to tak można. Ciekaw jestem waszych przemyśleń.


@khamillez: Nie możesz mieć absolutnie pretensji o takie coś w momencie kiedy wychodzisz sama i dobrowolnie ubrana w ten sposób do przestrzeni
  • Odpowiedz
@khamillez: pełno tego i ma setki wyświetleń na fb, często mam w sugerowanych
#!$%@? jessici i kayle w opadających sukienkach, które podwijaja żeby cycki nie wypadly idące chwiejnym krokiem
  • Odpowiedz