Wpis z mikrobloga

@Takaja92: Dziwna sprawa bo Bartek w programie wielka love do Ady a jak tylko opuścił w lutym program to związał się z tą Klaudią i z Nią też była wielka love. Szybko się Bartek #!$%@?, nawet nie chciał walczyć o związek z Adą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Takaja92 I po co się srają? Przecież i tak po emisji HP wszyscy widzą, jak on traktuje partnerki. Nie wiem czy ona ma na niego coś, co jeszcze.kogos zaskoczy.
  • Odpowiedz
@Takaja92: hi hi ,niezła jazda,groźby ,szantaże bo w chmurkach coś ma i to na ,,swoją wielką miłość""
żenada , już myślałam że Ropuch faktycznie ,,dostał lekcję'' jaki z niego ,,cham''i coś w sobie zmieniać zaczyna ,ech
  • Odpowiedz
@Amikamamy: No co ty, przecież to skrajnie zaburzony zraniony narcyz, nie ma opcji, żeby coś zrozumiał. Faktem jest, że Zasraniec był przebiegłym psychopatą, który działał najbardziej intensywnie zakulisowo, a wprost (w socialach np.) trzymał milusią maskę, a to pomiotło Moto Moto nie panuje nijak nad emocjami, nie ma strategii, po prostu jego zranione ego wybucha przy najmniejszym draśnięciu. Obaj obrzydliwi przemocowcy niszczący kobiety, tylko inaczej.
  • Odpowiedz
@Amber_Waves: no tak,ale tak ,,ładnie'' mówił,takie ładne minki skruszonego '' robił że prawie zaczełam wierzyć że coś do niego dotarło
w sumie teraz bardziej rozumiem ,,zachowanie'' Ady ,tym bardziej że się nim zauroczyła ,więc tym bardziej dała się wkręcić w wersje ,,dobrego ''Roucha ,
no niezły z niego aktorzyna i to z zaburzeniami na maksa
  • Odpowiedz