Wpis z mikrobloga

w sumie jak jeździłem na tirach to momentami nie było źle, woziłem specyficzny towar do stałych klientów i zawsze po rozładunku wpadał jakiś prezent od nich. Czasem tylko kawę zaproponowali, a czasem zabrali do restauracji na obiad. Dziwne to wszystko było
  • 12
  • Odpowiedz
  • 25
@krepak: bo mnie ta praca wykończyła, 15-godzinny dzień pracy, braki miejsc na parkingach, złodziejstwo, pilnowanie tachografu, zabezpieczanie ładunku, to nie na moje nerwy
  • Odpowiedz
  • 13
@Ewagriusz przede wszystkim apka truck parking Europe i opinie na niej. Potem na miejscu trzeba szukać dobrze oświetlonego, najlepiej okamerowanego miejsca, najlepiej możliwie jak najbliżej stacji. Chociaż nie wszędzie się to sprawdza, bo mi raz w UK pocięli plandekę na płatnym monitorowanym parkingu. No i trzeba unikać takich miejsc jak autostrada A7 we Francji, całe południe Francji zwłaszcza okolice Marsylii, Belgia Holandia i wszystko po drodze do portu to tylko strzeżone parkingi,
  • Odpowiedz
@staryalkus @Ewagriusz ale co wam da oświetlony parking z kamerami jak w takiej Francji czy Anglii już nawet policja nie przyjeżdża do zgłoszeń i zgłasza się tylko dla ubezpieczalni żeby formalności były dopełnione?
  • Odpowiedz