Wpis z mikrobloga

Powiem wam że siada mi na banię ta wojna już. Nawet wcześniej ledwo co ciągnąłem psychicznie, a teraz do tego niepokój przed tym co dalej się wydarzy. Czy będzie #!$%@? jakaś zetka, ćwiczenia czy inne #!$%@? wie co. Chociaż jak mi przyjdzie jakikolwiek bilecik to od razu u mnie magik bez zastanawiania się bo to już by było nie na moje nerwy.
#przegryw #wojna
  • 15
  • Odpowiedz
@Blackhorn: Mam lepsze wyjscie.
Idz do woja tu i teraz jak stoisz do jakiejs specjalistycznej jednostki, np rakietowej czy jakis serwis sprzetu i nie musisz sie o nic martwic. xD
  • Odpowiedz
@Blackhorn: Spokojnie. Wojsko to tylko na papierze ma wyglądać groźnie, bo większość czynności to administracja i logistyka. To jest taki burdel, że niejeden spierdon się tam odnajdzie.
  • Odpowiedz
@Blackhorn nawet na Ukrainie siła nie zaciągają do okopu, jak nie bedzisz chciał to zostaniesz pomagać na tyłach. Taka osoba na froncie która jest w strachu, nie panuje nad sobą itd. też jest zagrożeniem dla współtowarzyszy. Co po takim żołnierzu który wpada w panikę a dwóch innych musi go ogarniać. Na szczęście jesteśmy po tej lepszej stronie barykady i trzymamy jakiś poziom humanitaryzmie. A nie jak ruskie, nie chcesz szturmować to do
  • Odpowiedz
@Blackhorn: Cóż, najwyraźniej jesteś słabą jednostką, że masz takie myśli + mało inteligentną, ponieważ sytuacja w której Rosja atakuje Polskę w przeciągu najbliższych 10 lat jest mało prawdopodobna, ale naganiacze powiedzą dla sensacji, że w ciągu 3 lat będzie atak... W ciągu 3 lat to nawet do Kijowa ruscy nie dojdą, zapewne maksymalnie do Charkowa i będzie pokój, do tego istnieją jeszcze takie państwa jak Łotwa czy Estonia, na których to
  • Odpowiedz
  • 0
@Djuk94 po pierwsze nie jestem wojskowym ani oficerem wywiadu żeby wiedzieć co jest możliwe a co nie, wcześniej też mówili że Rosja nie zaatakuje Ukrainy. Po drugie czytaj ze zrozumieniem, nie mówię tu o pójściu na wojnę tylko obawach o wcielenie do wojska poprzez powrót służby zasadniczej albo obowiązkowe ćwiczenia gdzie jest przysięga w zestawie.
  • Odpowiedz
@Blackhorn: Wystarczy zobaczyć, że zajmowanie jednej małej wsi ruskim zajmuje 2 miesiące i jak wolno się przesuwają od dwóch lat, a jeszcze największe i najdłuższe walki przed nimi. Mapkę ruskich zdobyczy możesz znaleźć na internecie, w niektórych regionach prawie od początku wojny się nie przesunęli. Pisałeś o wojnie i każdy Ciebie tak zrozumiał, o bilecie do okopu, a nie do służby wojskowej, ale jak chcesz walnąć samobója jak dostaniesz powołanie, to
  • Odpowiedz
do okopu.


@wyscrollowany: jestem święcei przekonany, że w wojnie ruskie vs. kraj NATO nie będzie srania po okopach
rukie by tak chcieli, aby móc do okopów doprowadzać coraz to świeże mięso armatnie i tak sobie zdobywać metr po metrze
  • Odpowiedz