Wpis z mikrobloga

wpis typu "które dziecko w afryce ma gorzej"
trochę gniję z tekstów pokroju "mam 173cm - siedem więcej i byłbym szczęśliwym mirkiem z różową u boku"
tzn. rozumiem że w przypadku <180 jest delikatna kaplica
szczególnie teraz, gdy byle ananasy z siódmej klasy pedaluwy przerastają rodziców o głowę
tylko mnie ten płacz nie rusza
op ma 160 (słownie: STO SZEŚĆDZIESIĄT) cm na 23 lvlu
kiedyś w klasie maturalnej siedziałem sobie kulturalnie przed salą z majzy
samotnie, ze spuszczoną głową - jak wzorowy użytnik tego tagu
początek roku szkolnego, więc przyszły nowe roczniki
jakichś dwóch wyrośniętych oskich zagaiło mnie z nieukrywanym wstrętem, czy nie jestem czasem ich nowym kolegą z pierwszej (wstaw jakieś literki)
odpowiedziałem, że "hehe, nieee, ja tylko tak młodo wyglądam, heheee, ja w tym roku maturka"
ale w środku dział się już magik

jedyny plus taki, że mogę sobie na starcie odpuścić starania o jakikolwiek związek
oczywiście nigdy do końca się z tym nie pogodzę i pewnie ok. 30-stki zrzucę truchło z rowerka, w przerwie między "skupianiem się na pasji i samorozwoju, a kobiety same przyjdą"
ale na wszelkie tindery, bąble, itd. nie tracę już czasu - geny odinstalowały mi te apki

mama powtarzała "osły same porosły, a małych pan bóg stworzył"
DLA BEKI #!$%@? STWORZYŁ
#przegryw #wzrost
mizerota - wpis typu "które dziecko w afryce ma gorzej"
trochę gniję z tekstów pokroj...

źródło: okreslenie-wzrostu-glowa-do-interesow

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@mizerota: Na pewnym etapie wchodzi się już w lepszy mindset, kiedy masz totalnie wywalone. Piszę to jako już lekko podstarzały gnom. To jest stan, w którym wiesz, że relacje damsko-męskie ciebie nie dotyczą i się z tym godzisz.
  • Odpowiedz