Wpis z mikrobloga

Hej, prosiłbym o polecenie jakichś gier dla mojej dziewczyny. Ona lubi #gry liniowie, gdzie aktywność poboczna może być całkowice pomijalna do przejścia dalej gry, grała już w kilka części Assassin's Creed, Uncharted, nowe tomb raidery. Jej sprzęt to #steamdeck (wkręciła się po mnie 😁) więc miło jak by dana gry była na steamie to może też bym sobie zagrał :⁠-⁠)
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@siedze-na-antresoli W sumie o Dishonored nie pomyślałem a może być całkiem ok, co do wiedźmina (tu akurat trójki) to jak widzę że bije porońca u krwawego barona na najniższym poziomie trudności i ubić go nie może dochodzę do wniosku że w wieśku bez rzeczy pobocznych gra nie ma sensu 😁
  • Odpowiedz
Zdecydowanie plague tale i Guardians of Galaxy. Może evil within (ale 2)? Metro, czy jakieś stalkery? Medium, soma, amnesia, deliver us the moon, to ciekawe fabuły i klimat, ghostwire:Tokyo to też ciekawa pozycja, a jak chce sobie jeszcze postrzelać, to polecam z całego serca BioShock, albo bardzo niedocenianego, a klimatycznego jak cholera terminatora.
To tak na szybko z pamięci.
Ps, może luknac na serial Fallout, bo jest szansa, że wkręci się w
  • Odpowiedz