Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zapomne jak wszedłem do pokoju mojej siostry na jej osiemnastce i zobaczyłem ją na kolanach robiącą gałe najlepszemu kumplowi swojego chłopaka. Powiedziałem tylko: sorry i się wycofałem. Schodząc ze schodów widziałem jak Bartek (jej chłopak) je krokieta z barszczem i sie uśmiecha bo już miał ostrą faze. Nigdy mu o tym nie powiedziałem. W zeszłym roku wzięli ślub. #zwiazki #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 118
  • Odpowiedz
@Sylvio19: są gusta i guściki. Jedni na ostrej fazie wciągają krokiety i barszczyk a inni #!$%@?ą gałę obcemu chłopowi. Mam nadzieję że na ich weselu nie było krokietów i przyjaciela chłopaka, bo panna młoda miała by dylemat.
  • Odpowiedz
  • 1
@fhgd myśl sobie co chcesz, wisi mi to. I tak ci przecież tego nie mam jak udowodnić. Na wykopie pod każdą jedną historią pojawiaja sie zarzuty o bait więc pozostaje olewac takich sherlockow
  • Odpowiedz
perspektywy czasu uważam, że postąpiłem słusznie. Są szczęsliwym małżeństwem


@Sylvio19: To powinien ocenić ten mąż, teraz jest po prostu wykorzystany, a powinien znać całą sytuację zanim stanie na ślubnym kobiercu z jakimś podludziem
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: jeżeli jest szczęśliwy to dlaczego chcesz mu to odebrać? Może będzie z nią szczęśliwy już do śmierci?

Wziąłbyś na siebie odpowiedzialność za swoją decyzję gdyby po rozstaniu się z nią już nigdy nie związał się z kobietą i do końca życia był samotny i nieszczęśliwy? Albo gdyby popełnił samobójstwo?

Moralność jest bardzo złożona i trzeba brać pod uwagę bilans strat w dłuższej perspektywie. To jak przykład z malutkim dzieckiem któremu
  • Odpowiedz
jeżeli jest szczęśliwy to dlaczego chcesz mu to odebrać? Może będzie z nią szczęśliwy już do śmierci?


Wziąłbyś na siebie odpowiedzialność za swoją decyzję gdyby po rozstaniu się z nią już nigdy nie związał się z kobietą i do końca życia był samotny i nieszczęśliwy? Albo gdyby popełnił samobójstwo?


@Nowekonto1238: co ty #!$%@? #!$%@? XD chlop po prostu zasluguje na to ze sie ozenil z #!$%@? i tyle, jak ma cale
  • Odpowiedz
  • 3
@kexus512 jednak prosze o kulture wypowiedzi i szacunek do członkow mojej rodziny i ogolnie do ludzi. Jesli bedziesz komentowal w ten sposob dalej to bede te komentarze usuwal
  • Odpowiedz
@kexus512: jeżeli byłoby to szczesliwe życie to tak.

To lepsze niż bycie nieszczęśliwym w "prawdzie" (cudzyslow, bo nadal jesteś oklamywany na każdym kroku, oddałeś swoje szczęście za jedno kłamstwo mniej).
  • Odpowiedz