Wpis z mikrobloga

siemka mam #poco x3 pro, sytuacja wyglada tak ze xiaomi wydało jakąś aktualizację która psuła telefony, niestety nie było mnie parę msc w domy i telefon został w domu i aktualizacja zrobiła się sama, telefon oddałem do serwisu który nic nie potrafił z tym zrobić, telefon cały czas restartuję się w recovery mode a gdy próbuję go włączyć cały czas na ekranie widnieje napis fastboot wie ktoś jak to naprawić czy #xiaomi właśnie #!$%@?ło mi telefon doszczętnie?XD #miui #android #miui14 #miuipolska #pocophone #redmi #mi
  • 11
  • Odpowiedz
@niks: no to jesli chcesz zachowac dane, to sugeruje kontakt z micenter.pl albo z oficjalnym xiaomi CCS.

Jesli nie i wiesz ze to jest problem z update. To w googlach znajdziesz sposob na postawienie systemu od nowa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PurpleHaze probowalem postawic system od nowa ale po podlaczeniu telefonu do kompa nie znajduje go to pewnie przez to ze nie mam w nim wlaczonego zezwolenia na to i nie mam jak tego zrobic, peobowalem juz wszystkiego mi unlock i innych programow od xiaomi i nic
  • Odpowiedz
@niks: to poco x3 pro jest jeszcze wspierany i dostaje aktualizacje? Sam z pół roku temu zmieniałem tom bo już od dłuższego czasu nie było nowych aktualizacji i myślałem że go olali.
  • Odpowiedz