Wpis z mikrobloga

Czy na Aliexpress na VPN brytyjskim lub amerykańskim macie niższe ceny, niż w Polsce na złotówkach? Wychodzi mi, że lepiej kupować w dolarach, z dostawą do Polski, niż przepłacać w złotówkach. Przez VPN z US lub UK w ichnich walutach, ale tak samo z dostawą do Polski wychodzi taniej. Coś poza Aliexpress polecacie? Na Temu poza promocją na dzień dobry, to w sumie większość produktów jest drożej. Jakieś inne sklepy, rekomendacje #cebuladeals gdzie teraz warto kupować?

#aliexpress #temu #zakupyzchin #zakupyzaliexpress
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@G06DbT: Raczej nie sam kurs, bo jednak takie USD z amerykańskiego IP i dostawą do Polski jest tańsze od ceny w USD, ale z polskiego IP. W złotówkach jeszcze drożej, choć to kwestia przewalutowania.
  • Odpowiedz
Bo domyślnie wszystkie ceny na Ali są w USD


@G06DbT:

nope :)

w RNB :)

Czy na Aliexpress na VPN brytyjskim lub amerykańskim macie niższe ceny, niż w Polsce na złotówkach? Wychodzi mi, że lepiej kupować w dolarach, z dostawą do Polski, niż przepłacać w złotówkach.


@Tino:

ale wiesz, ze mozesz ustawic sobie dowolna walute - tyle ze bedziesz placic za przewalutowanie - mniejsze badz wieksze :)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@sylwek2k: To pytanie czy miałeś opcję łączyć się "na czysto" z IP różnych krajów i widziałeś różnice cenowe? Bo ja mam takie wrażenie.
  • Odpowiedz