Wpis z mikrobloga

Nie ma się co śmiać, że Bobek nie pilnuje #lewandowska, bo nie o to w #zwiazki chodzi, by kogoś pilnować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogółem zwykle ch*j mnie rusza życie celebrytów i tak zwanych osób publicznych, ale nie sposób jednak uciec od tematu jednej z najbardziej znanych polskich par, bo w końcu każdy z nas wertuje te internety jak i wykop ¯\(ツ)/¯
Anka ma bądź co bądź topowego w polskich warunkach partnera (można doczepić się do wiecznie zmęczonej twarzy Bobka i opadających powiek), ale ona zwyczajnie zachowuje się jak bogaty bachor, który wybrzydza że na 18 urodziny dostał jedynie roczne BMW po starym, a nie Ferrari ¯\(ツ)/¯ bo nie wierzę kompletnie !!! że nie rajcują ją akordeoniści i inni alvaropodobni od #bachata
#blackpill #redpill #cuckold #lewandowski
plantpower - Nie ma się co śmiać, że Bobek nie pilnuje #lewandowska, bo nie o to w #z...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@plantpower: to jest świetny przykład programowania p0lek. Laska która ma wszystko i tak podświadomie pragnie ruchacza kóz z Turcji bo ma ciemne oczy i zarost i wyrucha ja tak jen z filmu o 50 twarzach abdula... to jest chore
  • Odpowiedz