Wpis z mikrobloga

Beka z THQ i Alkimii. Zamiast pokazać tak gównianą kolekcjonerkę, to mogliby w końcu:

1. Opublikować trailer fabularny z narratorem, wprowadzający do świata gry, a nie, że sobie leci kamera przez lokację w grze i elo. Na tym trailerze powinniśmy też zobaczyć wreszcie wygląd Bezimiennego.
2. Następnie po takim trailerze opublikować w końcu gameplay z rozgrywki.
3. I dopiero teraz ogłosić datę premiery i ruszyć z oficjalną sprzedażą gry, w tym kolekcjonerki, która zawierałaby:
- grę
- figurkę Bezimiennego w starożytnej zbroi magicznej i z Urizielem
- artbook
- mapę świata gry
- wisiorek z maską Śniącego

I moim zdaniem taka kolekcjonerka byłaby dla graczy dużo bardziej satysfakcjonująca i wszystko lepiej by wyglądało.

A tak już ruszyli z sprzedażą kolekcjonerki, a nawet nie było jeszcze gameplaya. Jeżeli ta gra jest daleka od ukończenia, to niech powiedzą wprost, że premiera dopiero w 2025 i tyle. Tam naprawdę nie potrafią w marketing.

#gothic
maciorqa - Beka z THQ i Alkimii. Zamiast pokazać tak gównianą kolekcjonerkę, to mogli...

źródło: 1221210593

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@maciorqa: Najbardziej ortodoksyjni fani Gothica już zapowiedzieli żę nie uznają remaku, bo na czaszce Śniącego od Alkimii nie ma charakterystycznego pęknięcia/blizny.
  • Odpowiedz
@Koksixk: nie ma żadnego wisiorka, op opisał co powinno być w takiej edycji a czego nie ma.
To co widzisz na zdjęciu, to tandeta maska do powieszenia na ścianę której wartość wytworzenia nie przekroczyła 30 złotych, jakiś notes choy wie na co i do czego, i opaska na rękę żeby ludzie widzieli że masz nie po kolei w głowie i kupiłeś kolekcinerke gothic remake za 900 złotych.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wookie2020: Tak jak ktoś napisał wcześniej na wykopie, ten notes może będzie służyć do zapisywania kombinacji zamków, podobno mają być tak długie jak w Mrocznych Tajemnicach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maciorqa:
To co napisałeś miałoby sens, ale thc chce tylko zarobić a nie wypuścić grę, tyle to nie.
burżuje będą mieli notes oprawiony w farbowaną sztuczną skórę a ja pobrałem sobie uniona do zapamiętywania kombinacji zamków i mam 900 w kieszeni i kto jest debeściak?
  • Odpowiedz
@Koksixk: No cóż, mogę powiedzieć tylko tyle, iż w obecnych czasach patrząc na to co się dzieje ogólnie z ludźmi jako konsumentami, którzy kupią największe gówno za horrendalne pieniądze ciężko stwierdzić, ciężko jest wyłapać czy ktoś żartuje czy mówi na poważnie. Bo i z pewnością znają się tacy co z pocałowaniem berła kupią ten bubel za tą kasę.
  • Odpowiedz
1. Opublikować trailer fabularny z narratorem, wprowadzający do świata gry, a nie, że sobie leci kamera przez lokację w grze i elo. Na tym trailerze powinniśmy też zobaczyć wreszcie wygląd Bezimiennego.

2. Następnie po takim trailerze opublikować w końcu gameplay z rozgrywki.


@maciorqa: Po prostu nie jesteś prawdziwym fanem, tylko nowogothiczanem.

Oryginał też miał marketing z #!$%@?, a trailer w ogóle pokazywał rozgrywkę z multi (którego nie było xDDD) bez jakiegoś
  • Odpowiedz
  • 0
@jl23: Miał marketing z #!$%@?, tak jak miał sterowanie z #!$%@? i interfejs. Czy to oznacza, że remake ma też mieć #!$%@? sterowanie i interfejs?

Czasy się zmieniły, myślałem, że Alkimia pod skrzydłami THQ będzie miała więcej oleju w głowie niż PB z Jowood.

Ale dobra, nadal miejmy nadzieję, że gierka będzie przynajmniej dobra.
  • Odpowiedz