Wpis z mikrobloga

#kononowicz Piękny meltdown u WSW na pijackim lajcie. kamera trzymana w stylu majora z Starosielce Definition i ból dupy, że nazywaja go lateksem plus mitomania " to ja wszystko zrobiłem a teraz pawełek sie przykleił do olgierdano jak gówno do okrętu". mam nadzieję, że ktoś zrobi shoty + tradycyjne zjeby na czacie np. ewa may pisze coś o pieczeniu ciast( ͡° ͜ʖ ͡°) Piotrek to godny następca szkolniaków. Wywlekanie spraw rodzinnych planowanego wesela syna spraw rodzinnych... oj barnej jak się odpali to będzie wojna
  • 12
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: Oczywiście jesteś typowym CEO Dziennikarzyną xD. Oczywiście wyciąganie z kontekstu słów pod narrację i nie argumentując tego. I oczywiście jako rzetelny dziennikarz śledczy piszesz "widzoffie pmuszcie" dziennikarstwo to dno, ale ty przebijasz kolejne kręgli piekła Dantego.
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: Bardzo dobra argumentacja to świadczy tylko o twoim poziomie dyskusji. Nie wstyd ci tak rzucać Ch... gdzie jako dziennikarz musisz trzymać poziom i pluralizm i intersubiektywność (Tyle i aż tyle) jedyne co widzę, że to słowa pewnie są ci obce, ale niczego nie oczekiwałem więcej.
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: Gdyby bracia Kołodziej potrafili być bardziej stanowczy, to z ich pomocą szybciej by spadł kanał rudego. Po czasie widzę niestety, że obaj są jak chorągiewki i nie potrafią dotrzymać danego słowa.
  • Odpowiedz