Wpis z mikrobloga

Na telefonie jak poużywasz 120hz 2 tygodnie to potem 60hz trudno używać bo się wydaje że się zacina. Czy tam samo jest z korzystaniem z Windowsa na monitorze 100coś vs 60hz? (przeglądarka itp.) Bo gry na 60 wydają się bardzo płynne, chyba że jest różnica w porównaniu do 120? Napiszcie jak to jest.
#komputery
  • 6
  • Odpowiedz
@xiv7: Duza zalezy tez od spadkow FPSow, jak masz cos co co jakis czas ma spadki FPS ze 120 czy 90 do np 20-30 a masz cos co ma stabilne 60 to to drugie zdecydowanie bedzie sprawiac lepsze wrazenie.
  • Odpowiedz
@xiv7: Nie wydaje mi się, jestem pewien, że się zacina xD Po zmianie na 60Hz czuje się jakbym miał lagi podczas przeglądania wykopu.
Gierki w 165 fpsach też są duużo płynniejsze niż w 60, ale żeby nie było. W +60 fps też da się w gierki grać elegancko.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Tak_masz_racje: no gierki to wiem że mogą być specyficzne bo serio 60 wydają się płynne, ale w sumie głównie mi chodziło o to że smartfona 60hz vs 120hz jak poużywasz tego płynniejszego 2 tygodnie to serio 60 się zacina i trudno wrócić i czy tak samo jest na PC z Win i internetem że po 120+ te 60 się wydaje się jakby się zacinało
  • Odpowiedz
@xiv7: Noo tak serio jest. Póki używasz 60Hz to jest spoko, ale jak przeniesiesz się na wyższe odświeżanie to już jest koniec. Nie ma powrotu na 60Hz, bo po prostu czujesz jak wszystko się zacina.
  • Odpowiedz