Wpis z mikrobloga

Mirki z #raportzpanstwasrodka obserwujcie #kononowicz
Zwracam się głównie do osób które prowadzą,kanały comentary, shoterskie czy filmiki z przeróbkami z kambodzanskiego uniwersum.
W uniwersum szkolnej 17 trwa wojna totalna pomiędzy Sławkiem , górska centralą, lateksami a kanałami okołoszkolnymi społeczność która od wielu lat tworzy kanały okoloszkolne comentary, przerobkowe, shoterskie.
Główny antagonista Sławek, posługując się kanałem Mleczny człowiek masowo wywalił strajki kanałom opozycyjnym za prawa autorskie do wykorzystywania wizerunku Kononowicza. System jest tak nieudolny, że Sławek rości sobie prawa do obsranej pieluchy Kononowicza użytej w miniaturce którego Sławek nie jest nawet autorem ponieważ zdjęcie obsranej pieluchy Kononowicza zrobiła osoba trzecia będąca w trakcie interwencji mopru na terenie szkolnej. Mimo wszystko jako iż Sławek dysponuje większym kanałem z automatu przyznano mu rację. Dlatego przestrzegam was bo nasi cambozule mogą zainspirować się działaniami Sławka.
Tylko, że okazało się , że broń którą poslugiwał się Sławek jest bronią obusieczną.
Doprowadzając do dwóch strajków kanału comentary King of the diamond King, postanowił się bronić i odszukał materiały gdzie Sławek wykorzystał na kanale mleczny człowiek, autorską muzykę Kinga. W konsekwecji mleczny człowiek wyłapał już dwa strajki, zleciało 300 materiałów video na mlecznym a w międzyczasie szykuje się trzeci strajk.
Warto też śledzić drugi kanał Kinga
https://youtube.com/@KingOfEThe?si=6Jc-7ochnRfgMtv9
Także na szkolnej wojna totalna. Procesy sądowy skończył się oddaleniem a kambodzanskie uniwersum może się sporo nauczyć by zapobiec podobnych sytuacji.
  • 7
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka to trochę jakby Gapcio powoli i systematycznie wyniszczał Predatora aż w końcu przejąłby władze nad jego kanałem i nagrywałby go przykutego do łóżka ciągle go upokarzając i zarabiając na nim szmal
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: kambożule akurat znają US17- jeszcze za czasów polonii1.0 lucek pokazywał filmy majora na swoich gniotach. Kiedyś na tagu nawet zrobiliśmy ankietę czy wyląduje kiedys u konona jako redaktor czy współlokator, ale teraz zdaje się ten psychol spod słowacji i jego popychla wykończyli obydwu mieszkańców więc temat się raczej nie pojawi...
A co do zgłoszeń kanałow w uniwersum raportu to najbardziej toksyczny na ytube jest pater aka ruska onuca i jego
  • Odpowiedz
@aduntorinas: Łysy śledzić US17. Jak mojor zmarł Łysy odpalił krótkiego lajta z donejtami. Uczcił śmierć majora monetą ciszy i w pijackim amoku złapała go na tyle depresja, że zakończył lajta bo zdał sobie sprawę, że też się może zapic @DiatlowPies Łysy toleruje kanały około kambodzanskie o ile za bardzo go nie atakują
Np. Palmowy raj nie tyka za bardzo Łysego i jest spoko...
Ale chyba materiały billiego dostały strajki od Łysego.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: nie, nic nie dostałem. Właśnie wrzucam film nie z uniwersum pracowałem nad nim tydzień bo ciągle coś yt nie pasowało. Łysego wieczorem chce nagrać
  • Odpowiedz