Wpis z mikrobloga

Cześć :) czy jakiś Mireczek lub Mirabelka nie chciałaby odkupić dwa bilety na tourist, który odbędzie się jutro w klubie Niebo (Warszawa)? Kupowałem za 90 na ticketmaster i mam je w formacie PDF. Odsprzedałbym za 50, czyli 100 zł za oba. Nie damy rady jutro niestety dostać się do Warszawy w tym czasie i nie mam co zrobić z biletami (,)

Sam tourist to jeden z moich ulubionych muzyków na scenie elektronicznej. Absolutny top, także smuteczek straszny. Jeśli nikt nie jest zainteresowany to chociaż posłuchajcie. Polecam zwłaszcza płytę "Inside Out" z 2022 () Czyste złoto.
#warszawa #koncert #bilety #elektronika #muzykaelektroniczna #muzyka
tosi3k - Cześć :) czy jakiś Mireczek lub Mirabelka nie chciałaby odkupić dwa bilety n...
  • 12
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tosi3k ten remix to jest absolutna perełka. Zazdroszczę ludziom, którzy lubią taki klimat i go nie poznali jescze ( ͡~ ͜ʖ ͡° )Jako ciekawostka dodam, że sam to zremixował pod pseudonimem T Dog.
tosi3k - @tosi3k ten remix to jest absolutna perełka. Zazdroszczę ludziom, którzy lub...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Oczywiście wyświetlenia robią bardziej radiowe rzeczy jak to. Swoją drogą też dobry utwór, ale w innym klimacie
tosi3k - Oczywiście wyświetlenia robią bardziej radiowe rzeczy jak to. Swoją drogą te...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rybeczka tak, ten dodałem od razu. Rozpędziłem się, a teraz nie mogę już edytować. Mam nadzieję, że jakoś przeżyjemy () Skasuje ten post jutro.
  • Odpowiedz