Wpis z mikrobloga

Weterani tacy prawdziwi weterani tagu #kononowicz (ja porównując do nich jestem nowoszkolny)
Jak zaczęła się wojna tagu ze Sławkiem? To trwa tyle lat odkąd tylko dołączyłem na wykop to już się działo... Od czego się to zaczęło jaka jest tego #!$%@? historia? Znam ten filmik jak gestekuluje i pokazuje foldery ze screenami ale co było wcześniej?
snorli12 - Weterani tacy prawdziwi weterani tagu #kononowicz (ja porównując do nich j...

źródło: 1000002699

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@snorli12: dlawek zaczął atakować jak olgierdano przerzucił się na jego temat, zaczęła się cenzurą mcz, atakował inne kanały okoloszkolne które nie były z nim cześć przeszła na stronę Sławka część nie np czarne majty , ogólnie podobnie jak teraz, tylko był szantaż strike albo jesteś cicho.
  • Odpowiedz
  • 18
@snorli12: Rudy miał nagranie, jak rozmawia z Majorem na nitrotripie (słynne "Jestem z Bogiem"). Dał je Kingowi (mieli dobry kontakt wtedy), żeby ten je odpowiednio przyciął i usnął elementy stawiające Sławka w złym świetle (namawianie do zostania w lesie etc). King zamiast to zrobić opublikował całe nagranie i powiedział co Rudzielec kazał mu pousuwać. Wykopcy poczuli się oszukani, było trochę jechania, potem Rudy wstawiał odpowiedzi i tak krok po kroku zaczęła
  • Odpowiedz
  • 4
@patryk-milanoyt: @snorli12: On był tutaj wprost lubiany. Tylko @piSSowiec39 i @alfons-metody (tagowy frustrat, któremu nic się nie podobało) byli przeciwko niemu.
Ja sam osobiści, jeszcze po akcji z nagraniem, byłem za tym, żeby dać Rudemu drugą szansę, bo jak by nie patrzeć, działał bardzo zgodnie z wolą wykopu. Niemniej po czasie uważam, że nic by to nie dało - on ma po prostu zyebany charakter.
  • Odpowiedz
@Zwanek: najbardziej to wykopków #!$%@? to że zaczął odcinać kontakty do uniwersum, odcinać konona i Majora od wpływu innych osób a magia us17 była taka że jednym telefonem mogłeś wpłynąć na kryptydy. I oczywiście słaby kontent też ale to trochę w odpowiedzi na zgłoszenia od anty
  • Odpowiedz
  • 3
@patryk-milanoyt: To skutecznie zaczął robić w 2020. Wcześniej nie miał sługusa na miejscu, więc inni redaktorzy mieli swobodny wstęp. Nawet Fiodor, wielki wróg Rudzielca, swobodnie tam sobie działał. Dopiero po wykopanìu Meksyka i zainstalowaniu Arona zaczął się monopol. Buntowanie przez telefon niewiele dawało, bo Major i szczególnie Konon wierzyli ostatniej osobie z którą rozmawiali.
  • Odpowiedz
@patryk-milanoyt: byłem antylatexem ze dwa lata przed tym jak Olgierdano wrzucił swój pierwszy film na YT.
Nienawiść do górskiego zaczęła się tak samo jak do informatyka Dominiczka czy Rafałka J. - Kontrola szkolniaków.
Później Sławek dodał do tego oszukiwanie widzów, swoje psycho filmy w których machał pośladkami i #!$%@?ł o robieniu muzeum na szkolnej, kasowanie przeróbek (tak, menel bielski już wtedy pozbywał się przeróbkowiczów), początki zarabiania siana na oszukiwaniu szkolniaków, sztuczne
  • Odpowiedz
@snorli12 nie ma jakiejś konkretnej historii czy konkretnego wydarzenia. generalnie wszystkie formy ingerowania w szkolną były krytykowane. Slaweczek robił to tak żeby było jak najwięcej kasy z tego, czyli cenzura, jakieś zmienianie tytułów filmów itp, generalnie hamulcowy. A te gadki że tu był lubiany, no trwało to może 3 czy 4 miesiące. Jakoś w kwietniu 2019 się zaczęło dokuczanie dla jego.no a jak #!$%@?ł ze stanowisko menela i wprowadził jareczka to się
  • Odpowiedz
@snorli12: dodam coś jeszcze do przedmówców. Z tego co pamiętam to nie tyle chodziło o to że kazał majorowi zostać w lesie w zimę, tylko że wyciek tego nagrania spowodował, że ludzie zaczęli podejrzewać że rudy nagrywa i nie publikuje filmów tylko wrzuca na mityczną grupę premium, ludziom którzy mu płacą. No i ujawniło się że wąchacz majtek spiskuje przeciwko Fiodorowi. Lubiany był krótko, bardzo szybko ludzie zaczęli kwestionować jego działania.
  • Odpowiedz
@snorli12: lubuany był bo chyba jaako pierwszy wrzucił zdjęcia kibla knura i ogólnie zdjęcia całego wnętrza domku. Za co był potem duszony przez Ksieka
  • Odpowiedz
@snorli12: pamiętam jak ten spasiony cvvel zapierał się z konta kortykanosa że on nie żaden sławek, że hejkerzy wymyślają, że żaden sławek na żadnym kanale nic nie robi. A dziś dumnie oficjalny adres mailowy mlecznego przekrętu - kortykanosa...
  • Odpowiedz
@snorli12: w 2019 jak struś zaczął częściej wychodzić na ćpanie i zaczęły wyciekać filmy z lasu albo ten z rozmową co każe mu zostać w lesie to było ciśniete już po rudym, do tego wtedy jeszcze jak nagrywał fiodor to nietypowy mocno chciał go wykurzyć ze szkolnej, wysyłał jakieś smsy, stalk, na słynnym filmie z profesorem tomaszem, gdzie ten recytuje "gdzie jest ten chłopiec" struś wchodzi do domu jeszcze z mocną
  • Odpowiedz