Wpis z mikrobloga

@heniek_8: skad pomysl ze jest nieciekawy? Statystycznie to wlasnie ci przegrywi sa ciekawsi bo taki chad niespecjalnie ma motywacje sie jakkolwiek rozwijac skoro ma wszystko podane
  • Odpowiedz
@Pasterz30: nawet jeżeli jest ciekawy, to on sam siebie może postrzegać jako nieciekawego i tym samym może mieć problem by rozmawiać o swoich zainteresowaniach, czy zaciekawić tym druga osobe.
Widzę to po sobie bardzo dobrze
  • Odpowiedz
Statystycznie to wlasnie ci przegrywi sa ciekawsi bo taki chad niespecjalnie ma motywacje sie jakkolwiek rozwijac skoro ma wszystko podane


@Pasterz30: to zobacz jacy rozwinięci są dyskutanci z tagu #przegryw
najśmieszniejszy wg nich żart : "ok oski" na wieść że ktoś zrobił cos nawet banalnego ale wykraczającego poza pierdzenie w piwnicy
zresztą sam pewnie chodziłeś do liceum to widziałeś przymulonych przegrywów i błyskotliwych wygrywów, więc o czym my tu mówimy?
  • Odpowiedz
@heniek_8: wg mnie na tagu przegryw wbrew pozorom siedza osoby z najwyzszym IQ, fajnymi zainteresowaniami i z najlepszymi „tekstami” na wykopie. To czesto z tego tagu potem wychodza slynne „docinki” czy „slang” ktore normictwo zaczyna uzywac. Problemem tego tagu jest jednak to ze jest tam wielu toksykow ktorzy niestety psuja ogolny odbior ludzi ktorzy tam siedza

@default1 To mowisz o sobie, nie przerzucaj tego na kazdego
  • Odpowiedz
@Pasterz30: najfajniejsi ludzie z tego tagu to przebierańcy i trole którzy przywdziewają maskę przegrywów dla zabawy, parę lat temu było kilka takich osobistości, teraz nie wiem jak tam jest
  • Odpowiedz
@default1 nie, ja raczej jestem zwolennikiem teorii blacpill, niewazne co ktos mowi, wazne kto to mowi. Widzialem na wlasne oczy jak jeden chad z wykopu wyrywal laski na tekst „czy mirkuja na wykopie” xDD
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska Z tym kochaniem sercem nie oczami to ten kit wciskają również atrakcyjni pod względem wyglądu ludzie a potem brzydkich odrzucają. XD
I powiedziałbym, że chyba nawet częściej taki kit wciskają osoby świetnie wyglądające.
  • Odpowiedz