Wpis z mikrobloga

Nowości w lidlu, pewnie od poniedziałku. U mnie na palecie znalazłem tylko Nepo, Recraft i Magic Road. Zabrałem czego nie piłem. Nie brałem kilku juicy sour series, jednego piwa z magic road i kilku nepo typu szosa, pelican i highway. Dziwne było to, że wszystkie rodzaje polish hopsów były w jednym kartonie. A z sour series podobnie, jeden rodzaj trafił się np. tylko raz w kartonie.
#piwo #craftbeer #lidl
Vadzior - Nowości w lidlu, pewnie od poniedziałku. U mnie na palecie znalazłem tylko ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Vadzior: U mnie z nowości były wystawione tylko Recraft (10 ipek z chmielami z Polish Hops) i Nepo (Szosa i Highway), ale z tego co wiem to są też nowości z browaru Maryensztadt
  • Odpowiedz
  • 1
@MultiGumis: Ok, czyli polish hops mam wszystko - fajnie, bo to męczące wygrzebywać i sprawdzać co mam już w koszyku, a co nie
ale jak jest maryensztadt to pojadę do jeszcze jednego lidla xD
  • Odpowiedz
  • 0
@soundboy: Ale nie brałem 24 puszek, tylko 18, o promocji wiedziałem tylko tyle, że jest, bez jakiś warunków. I kiedyś chyba nie trzeba było kuponu tylko samo wchodziło z automatu po zeskanowaniu aplikacji. Liczyłem, że może wejdzie, ale nie weszło, tłumacząc to sobie faktem, że nowa oferta może nie wchodzi. Chętnie skorzystam następnym razem, ale przecież nie pojadę teraz robić zwrotu xD
Mi też szkoda, ale trudno, przeżyje. Trzeba następnym razem
  • Odpowiedz