Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 71
@Jamniki2 chyba nigdy nie pracowałeś w zawodówce. Ani chyba nie kończyłeś takiej szkoły. Szczególnie takiej najtrudniejszej, w której zdarzają się pobicia ze skutkiem śmiertelnym a policja wpada z 5 - 6 razy na tydzień xd
  • Odpowiedz
@alxnr: brzmi jak pato-szkoła, gangsta's paradise polish edition.
Nie wczuwaj się za bardzo w Michelle Pfeiffer, ten tekst nie brzmi jakbyś była świetnym nauczycielem tylko jakby uczeń nie miał do ciebie śladu szacunku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@thorgoth akurat to jest bardzo fajny chłopak i na dzień nauczyciela czy nawet imieniny kupuje mi jakieś ciasteczka xd no i przychodzi z większością problemów szkolnych i czasem okołoszkolnych, więc w jakimś stopniu mi ufa. Ale takiego komplementu nigdy nie słyszałam
  • Odpowiedz
@alxnr: no spoko tylko jako zawodowiec któremu płacą za pomoc tym dzieciakom powinnaś mu zwrócić uwagę że tak nie wygląda komunikacja między dorosłymi, szanującymi się ludźmi a ty jarasz się jak 13-latka która dostała pierwszą laurke na walentynki
  • Odpowiedz
via Android
  • 32
@thorgoth faktycznie, nie udzielam dzieciakom pomocy xd bagatelizuję ich trudności, wyśmiewam je, i piszę o nich z pogardą na portalu ze śmiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
@alxnr: ironia ciosana siekierą nie zmienia faktu, że na portalu ze śmiesznymi papieżami pedagog chwali się afirmowaniem patologicznych zachowań swoich uczniów
gdyby zrobił rozbój w kwiaciarni i przyniósł ci kwiaty, to też byś napisała "dostałam kwiaty, hihihi, chyba jestem dobrą nauczycielką"?

serio, tego teraz na studiach pedagogicznych uczą?
to nie jest zabawne, to jest smutne
  • Odpowiedz
  • 4
@thorgoth: moze i masz rację. Jednak w celu dalszej dyskusji pochwal się jaką szkołę kierunkową kończyłeś i gdzie pracujesz? Ocenimy czy Ty czy jednak nauczycielka stamtąd ma lepsze kwalifikacje aby jej wierzyć.
  • Odpowiedz
@pwone: nie, nie trzeba mieć wodogłowia żeby rozmawiać o wodogłowiu.

Afirmowanie pato-zachowań nie jest ok i nikt nie musi być nauczycielem żeby to wiedzieć.
Wygląda jakby od moich czasów nic się nie zmieniło - nauczyciele ścigają się z uczniami i rodzicami kto bardziej dysfunkcyjny ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 8
@thorgoth: ale żeby głosić jakieś wymysły psychologiczne i to jeszcze w kontrze do kogoś pracującego w takim zawodzie to jednak dobrze byłoby poprzeć to czymś więcej niż dyplomem akademi chłopskiego rozumu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Fritzowski a tak, jest wiele zawodówek i nigdy nie negowałam tego, ze w zawodówkach (szkolach branżowych) są osoby na poziomie, które lepiej sobie poradzą w życiu niż ja. Ale są zawodówki i zawodówki, ja pracuję w takiej szkole skierowanej do osób z dysfunkcjami (popartymi "silnymi", odpowiednimi papierami)
  • Odpowiedz