Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mówi się, że kobiety lecą na wygląd i to fakt ale jak jest z drugiej strony? Często widzę na ulicy czy sklepie pary gdzie chłop wygląda całkiem okej ale laska skrajnie nieatrakcyjnie (twarz, sylwetka). Razem robią sobie zakupy (wygląją na małżeństwo) albo pchają wózek i moje pytanie - czemu mężczyźni sobie to robią? Przecież mieszkać i żyć pod jednym dachem z osobą, która ci się nie podoba to przekleństwo.

Mężczyźni kochają bezwarunkowo? Coś w tym jest ale nie widać po takich parach żadnego uczucia a często pusty wzrok
Aż taka desperacja żeby brać byle co nawet jak się nie podoba?
Zalali forme i teraz muszą żyć razem? To i tak desperacja żeby wgl się za taką brać

#zwiazki #przegyw #blackpill #hipergamia #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: samce beta zrobia wsysstko Zeby spoleczenstwo ich akceptowalo i nie byli inni i nie dadza rady zyc samemu stad biorą byle co byle ludzie i rodzina nie gadali ze on sam
  • Odpowiedz
Mówi się,


@mirko_anonim: nikt tego nie mówi poza przegrywami.

Kobiety oceniają wiele cech. Wygląd, status, charakter, zasoby, kondycja, pindol, cera, gra. Najlepiej jak masz kumulację cech. Co nie oznacza, że bez kumulacji, albo z kiepskim wyglądem masz mniejsze szanse. Wiele kobiet ceni bardzo określone cechy, na inne nie zwracając uwagi.
  • Odpowiedz
czemu mężczyźni sobie to robią?


@mirko_anonim: bo są tacy co mają mentalnie więcej niż 15?
Są w życiu rzeczy ważne i błahe. Wygląd, jeśli nie mówimy o czymś odpychającym czy odrażającym zalicza się do rzeczy błahych.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim wiem o co Ci chodzi, ale wg mnie mylnie zakładasz, że wszyscy faceci mają ten sam gust co do kobiet. Dla Ciebie ta kobieta może być totalnie nieatrakcyjna, dla niego 8 cud świata.
  • Odpowiedz
Mówi się, że kobiety lecą na wygląd i to fakt ale jak jest z drugiej strony?


@mirko_anonim: faceci i kobiety lecą w podobnym stopniu na wygląd. różnica jest tylko taka, że na ogół faceci się do tego przyznają, a kobiety nie (są na to badania).

Często widzę na ulicy czy sklepie pary gdzie chłop wygląda całkiem okej ale laska skrajnie nieatrakcyjnie


musisz zrozumieć ze samo zobaczenie pary w sklepie nie daje
  • Odpowiedz
@mirko_anonim cóż, wymagania bab rosną, więc faceci obniżają coraz bardziej wymagania. Ja obniżyłem np do absolutnego minimum - brak dziecka. Jeśli się nie chce skończyć samemu, nie mając prawie żadnego powodzenia u kobiet to trzeba sobie jakoś z tym radzić.
  • Odpowiedz
@kosmita: A potem wszyscy żyli długo i szczęśliwie XD Za dużo bajek Disneya się naoglądałeś. Albo żyjesz od lat w związku i nie wiesz jak aktualnie wygląda 'rynek'.
  • Odpowiedz