Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#seks #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow
Mówicie, że damski przegryw nie istnieje? Od ok. roku posuwam laskę z tindera, z twarzy 6/10 (chociaż typowy wykopek pewnie powie, że 9+ XD), ale ciało mocne 8. Ma 21 lat, od 3 lat siłka (ale nie zajęcia grupowe tylko serio martwy, przysiad a za moją zasługą nawet płaską robi :D), studiuje na PW chemię. Miała 4 typów, żaden związek nie trwał dłużej niż 3 miesiące xd Za każdym razem daje dvpy na starcie i myśli, że tym ich przy sobie zatrzyma. Ofc jeszcze nigdy to nie zadziałało, ale na pewno następnym razem się uda xD Jest mega uległa i tylko dlatego nadal ją rucham. Uważa, że jest moją dziewczyną, mimo, że obracam inne (ofc nie wie o tym, choć czasem coś podejrzewa) i widzę się z nią max raz w tygodniu xD
Ale do rzeczy. Laska jest #!$%@? nudna i leniwa. Na studia poszła tylko dlatego żeby mieć więcej czasu na seriale. Pierwsze spotkanie i moją uwagę przykuwa jej #!$%@? pościel. Plamy. Ale nie jej śluz, czy okres, tylko z herbaty, po majonezie, pomidorze itd xd Pościel zmienia raz do roku xD Nie myje się codziennie. Serio, mimo że studiuje dziennie to pracuje w gastro jako kelnerka. Kilka razy byłem u niej w pracy i było zwyczajnie czuć, że jest spocona. Ale jak wraca po 22 na mieszkanie to nie ma siły się myć i czeka z tym do rana xddd Ogólnie raczej o siebie nie dba, wręcz gardzi laskami, które się malują, robią pazurki itd.
Brak sensownych zainteresowań i serio nie wiem jak ona się dostała na te studia, bo jej wiedza ogólna i jakiś taki spryt leży i kwiczy. Raz po wspólnym prysznicu mieliśmy mega zaparowane lustro. Chciałem ułożyć włosy przed wyjściem, więc wziąłem suszarkę żeby podgrzać lustro, tym samym odparować z jego powierzchni wodę. Ona patrzy na mnie jak na boga, jak ja na to wpadłem i omg jestem taki mądry *.* bo ona zawsze czekała aż samo odparuje xDD Przypomnę, studentka chemii na jednej z top uczelni technicznych w tym kraju (tak wiem, poziom uczelni w pl to nadal dno, sam mam mgr inż. z budo na PW i mimo wszystko uważam, że jest ciężko i nie każdy jest w stanie się dostać i utrzymać).
Narzeka na ludzi w pociągu: gdzie oni wszyscy jadą, a ja muszę przez to stać!!! i nie widzi hipokryzji w tym, że sama jedzie tym pociągiem xD btw kto by się spodziewał, że w piątek jest więcej ludzi i wypadałoby wcześniej kupić bilet xD Za każdym razem ją to zaskakuje.
Ogólnie jestem od niej sporo starszy (31 w tym roku), jak gdzieś idziemy to zawsze ja płacę za nas. Ona dosłownie nigdy nam nic nie postawiła xD Bawi mnie to, bo to nie wynika z braku kasy - jako kelnerka z zajebistą dupą dostaje sporo tipów, po prostu na wszystko szkoda jej kasy. Ma telefon sprzed 4 lat, na którym przeglądarka się otwiera kilkanaście sekund, bo jest tak zamulony. I nie widzi potrzeby go zmieniać.
Mimo, że pracuje w gastro już sporo czasu, nadal robi jakieś głupie błędy, typu za wysoka temperatura pieca, coś upuści, o czymś zapomni.
Generalnie ktoś mógłby powiedzieć, że przecież na tinderze na bank ma powodzenie i mln par. Tak, zgadza się, ale większość po rozmowie z nią po paru minutach albo maks dniu usuwa parę xD 90% facetów totalnie nie umie flirtować i jej rozmowy to albo ktoś kto serio szuka czegoś wartościowego (i ucieka jak tylko zobaczy z kim ma do czynienia) albo w pierwszych wiadomościach mówią, że szukają zabawy (a księżniczka przecież szuka stałego związku).Ja poznałem ją bliżej tylko dlatego, że zacząłem z nią pisać totalnie nap****ny i przysięgam, że myślałem wtedy, że ona też. Pisała długie wiadomości, ale tak odklejone, że to nie mogło być na trzeźwo. A jednak xD
Ten wpis to takie luźne przemyślenie, jakby ktoś myślał, że każda przeciętna (i wyżej) laska ma wygrane życie.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): WIelkie halo, ja w ciagu tygodnia mam pare lasek tez okolice 6-9 ale to szkoda zachodu, one wszystkie klamia, niektore udaja glupie zebys ty myslal ze sa glupie. Nawet nie wiesz co jest co bo potrafia urobic faceta, ty sie zakochasz a ona pojdzie w tango z innym. Nie wiem czy udajesz ale nie ufaj babom bo z klamstwem i manipulacja to one sie urodzily aby urobic faceta.
  • Odpowiedz