Wpis z mikrobloga

Powiem ci, jako starszy kolega, że po 30 ma się kompletnie w #!$%@? kto i co o tobie pomyśli, chyba że można na tym zarobić.


@Flypho: a ja wychodzę z założenia, że nie wszyscy chcą oglądać twoje syry czy inne nieatrakcyjne części ciała i pomimo, że może sandały są wygodne to jednak źle bym się czuł jakby ktoś cierpiał patrząc na nie. Ludzie widać są egoistami i myślą tylko o sobie.
  • Odpowiedz
a ja wychodzę z założenia, że nie wszyscy chcą oglądać twoje syry czy inne nieatrakcyjne części ciała i pomimo, że może sandały są wygodne to jednak źle bym się czuł jakby ktoś cierpiał patrząc na nie. Ludzie widać są egoistami i myślą tylko o sobie.


@inflacja_biedaku: plusik, często ubieram się jak menel, ale jednak faceciki w sandałkach to jest #!$%@? przegięcie nawet dla mnie xD
  • Odpowiedz
@inflacja_biedaku
Jeśli cierpisz z powodu widoku stop obcego człowieka na ulicy, to zupełnie nieironicznie zacznij od udzielenia pomocy samemu sobie. Zapewniam cię, że jej potrzebujesz.
  • Odpowiedz
zasadzie wisi im w czym chodzą. Ale jak dorosły, samodzielnie myślący mężczyzna może sam z własnej woli ubrać sandały


@lysyzlombardu: sandały są bardzo przydatne nad wodą i do sportów wodnych. Gdy co jakiś czas chlapie woda albo musisz do niej wejść.
  • Odpowiedz
@lysyzlombardu: ja noszę całe lato i jesień, bo mam płaskostopie i grzybicę paznokci. buty od tego szybko zaczynają mi cuchnąć a powykrzywiane giry bolą jak długo chodzę. takie sandały to ulga dla moich stóp. ale zawsze mam nałożone skarpety, żeby ukryć żółte pazury. oczywiście niektórzy mnie obrażają i wyzywają na mieście od pedałów. norma.
  • Odpowiedz