Wpis z mikrobloga

#gielda
XTB, firma zajmująca się wysysaniem kasy z ludzi którzy chcą zacząć w życiu inwestować i nie mają pojęcia co robią, oczywiście zarabia kasę bo jak pewnie wiecie nic w życiu nie daje tyle kasy co robienie ludzie w #!$%@? xD
Ale jak śmiem tak uważać to oczywiście ja jestem zła osoba, a nie XTB ;D
  • 16
  • Odpowiedz
@Potezny_PiSowski_Inwestor:
Ale marudzisz.
ładujesz kase na ich konto, dostajesz dosetki. Mija jakis czas, ładujesz w CFD a jak stracisz to zwracają Ci w dywidendzie. Może nie wszystko, ale dobre, że mimo wszystko jakąś część dzielą sie
To tak jak przed wyborami głosujący na PiS: Może i kradną, ale przynajmniej dzielą sie
Wieć w czym problem?
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Potezny_PiSowski_Inwestor: Mam wrażenie, że jesteś doświadczonym użytkownikiem platformy, dobrze wiesz jak działa spółka wiec mam pytanie:
Jaka jest Twoja rekomendacja pod koniec czerwca (po odcięciu dywidendy 5zł) co do kursu skoro oceniasz spółkę i platformę jako coś bardzo dobrego jako narzędzie do wysysania kasy od biednych owieczek?
50? 55? 60? 65? 70?
  • Odpowiedz
Tylko, że taka platforma zarabia na samej transakcji, a nie na tym czy ktoś w jej wyniku zarobił czy stracił.


@yousouyou: xDDDD XTB to marketmaker, to co Ty zarobisz to oni tracą i na odwrót.
  • Odpowiedz
@Potezny_PiSowski_Inwestor: to zainwestuje w akcję XTB skoro tylko zarabiają bez ryzyka 😉

A na poważniej; wszystkie serwisy tego typu ostrzegają przed spekulacją. I piszą że 90% traci. A to dlatego, że myślą że wiedzą lepiej niż 99% społeczeństwa a tak naprawdę są w tłumie owieczek które myślą tak samo
  • Odpowiedz