Wpis z mikrobloga

#rower #rowery #warszawa #naviki
Jaka jest "najnowsza" DDR w Warszawie, chce sprawdzić aktualność mapy w aplikacji Naviki.
Swoją drogą jakie aplikacje polecicie do jazdy na rowerze. Naviki ma mega zaletę, że można sobie trasy planować wygodnie na pc, jednak mam wrażenie, że to trochę niszowa aplikacja, i przez to może wolniej się rozwijająca i może uboższa w niektóre funkcje, lub po prostu mniej rozwinięte, mimo wszystko możliwość łatwego planowania trasy i kompaktowość to duża zaleta.
  • 2
  • Odpowiedz
Naviki ma mega zaletę, że można sobie trasy planować wygodnie na pc


@kukurydzapomidor: jak w przypadku absolutnej większości aplikacji do planowania tras :)

aktualność mapy w aplikacji Naviki


@kukurydzapomidor: wszedłem i widzę że korzystają z map Open Street Maps, czyli powinno być na tyle aktualnie na ile się tylko da
  • Odpowiedz
wszedłem i widzę że korzystają z map Open Street Maps, czyli powinno być na tyle aktualnie na ile się tylko da


@cult_of_luna: I tak i nie. Wszystko zależy, jak często "zaciągają" zmiany. Komoot czasami miewał z tym na przykład spore opóźnienia. Ale teraz wydaje się, że jest już lepiej.
"Usually we update our map in the route planner every week, but those changes can be delayed for several reasons."
  • Odpowiedz