Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: ja pamietam jego wpis jak psioczyl na budowlańców ze wszyscy to alkoholicy, chciałem wejść z nim w polemike ale jakos spasowałem i dobrze zrobiłem, jakis czas później sam o alkoholizmie gadał, koleś nieźle pokręcony,codziennie inna osobowość :D
  • Odpowiedz
@zielonzielon: Błaznem to jesteś ty. Dla niektórych moje powodzenie jakie kiedyś miałem to totalna abstrakcja i coś niemożliwego do wyobrażenia. Dlatego naturalne jest że tacy ludzie uważają że zmyślam. Ja mam podobnie jak ktoś pisze że wyciąga 30k miesięcznie na etacie. Dla mnie takie zarobki są nie do ogarnięcia i z automatu traktuję kogoś takiego jako ściemniacza bo ja wyciątgałem do 8k na czysto jak była prosperita u mnie. A to
  • Odpowiedz
@zielonzielon: No i najważniejsze chyba. Czy ktoś kto by trollował i wymyślał jakie to on nie miał kiedyś powodzenie pisałby wprost że nie ma samochodu, mieszka na pokoju w mieszkaniu współdzielonym czy ma długi? Czy też raczej jakby ściemnił z jednym to od razu ściemniałby ze wszystkim jak leci kreując się na jakiegoś mega wygrywa? Z tym pytaniem zostawiam cię samego.
  • Odpowiedz
No i najważniejsze chyba. Czy ktoś kto by trollował i wymyślał jakie to on nie miał kiedyś powodzenie pisałby wprost że nie ma samochodu, mieszka na pokoju w mieszkaniu współdzielonym czy ma długi?


@pieczony_szczur_z_ogniska: Najwidoczniej tak xDD

Jesteś kompletnym klaunem atencjuszem i twoje kłamstwa tylko bawią normalnych ludzi, ale dobra, udawaj sobie dalej kogo tam chcesz. U mnie beka z ciebie jest już od dawna i cieszę się, że wróciłeś
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Co ciekawe, typ od razu jak wrócił to uaktywnił się w dwóch ulubionych dla siebie obszarach. Pierwszy to ile w życiu podymał. A drugi to w tagach programistów i ich zarobkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zielonzielon: Nie wiem czy ty mnie nie trollujesz czasem bo aż nie chce mi się wierzyć że można być takim betonem intelektualnym jak ty. Jeżeli czytasz moje posty i znasz się trochę na kobietach ale tak w realu a nie z tego co wyczytasz na tagach dla przegrywów to powinieneś wiedzieć że to co pisze się przekłada na rzeczywistość. No chyba że twoja jedyna wiedza o kobietach to wykop a w
  • Odpowiedz
@Itslilianka wystarczy przeczytac jego wpisy, srednio codziennie bejtuje ze do 25 roku zycia przeruchal 25 lasek i zeby mu zadawac pytania xD I uwaga, gosc sie ma za normika a nie za przegrywa, to pokazuje ktora grupa jest faktycznie bardziej toksyczna
  • Odpowiedz
@Pasterz30: Uważasz że baituje? Na mirko piszę że zaliczyłem w przeszłości mnóstwo kobiet oraz że obecnie mieszkam na pokoju w mieszkaniu współdzielonym, nie mam samochodu i mam długi. Gdybym baitował to bym nie przyznawał się że po 2021 roku zawaliło mi się życie tylko kłamałbym w tych kwestiach aby być jeszcze bardziej zajebistym. Jak Ty możesz być programistą jak Ty na podstawowej logice się wykładasz?
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: juz #!$%@? z tym bajtowaniem ale jaki sens ma pisanie codziennie tego samego? xD To jakas proba podbudowania swojej samooceny? Czego oczekujesz, ze ludzie Cie beda podziwiac, zazdroscic, czy co? xD

PS jakbys byl chad-lite to nadal bys mial to branie
  • Odpowiedz
@Pasterz30: Każdy chwali się tym czym może. Wy programiści codziennie na tagu chwalicie się ileż to nie zarabiacie. Dla mnie np. zarabiać takie pieniądze pracując na etacie to abstrakcja. Zupełnie tak samo jak moje powodzenie dla Was. Totalnie niewyobrażalna rzecz że zakładacie że nie jest możliwe żeby jakiś facet rzeczywiście miał takie branie. Ja ma to samo jak mi piszą że oni na etacie wyciągają powyżej 30k.

A ja straciłem branie
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: Nie, nie pomyliło. Dobre. Bujać to my, a nie nas misiu. Zwalenie sobie konia 25 razy to nie 25 partnerek. Idź udawać chada alvaro gdzie indziej. Tylko frajer pisałby takie teksty jakie pisałeś. I żaden doświadczony życiowo i seksualnie mężczyzna by takiego gówna nie napisał. A teraz odpisz próbując mnie dalej przekonać jakiś mocny (w gębie). Rozbawiłeś mnie. xD
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: no dobra ale raz ze nie widzialem nigdy zeby ktos dzien w dzien pisal ile to on nie zarabia a dwa to sam znam programiste i to wykopka, ktory do 23 roku zycia (wtedy stracilem z nim kontakt) mial tych kobiet kilkadziesiat. Widzialem sie z nim dwa razy na miescie i dwa razy wracal z dupami do domu, ktore wyrywal przy mnie wiec to nie jest regula.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: Przegrywy nie znają życia. Ja za czasów studenckich jak chodziłem z 2 kumplami na imprezy to robiliśmy sobie zawody np. kto więcej lasek przeliże w ciągu miesiąca w klubach i w jeden miesiąc na który składało się z 6-8 wyjść dobijaliśmy do wyników kilkunastu dziewczyn. I to jeszcze bazyli przy tym żadnych nie braliśmy bo wtedy to by sie chyba dobijało do 25 xd

A teraz też siedze sam jak
  • Odpowiedz