Wpis z mikrobloga

OMG!
Wiedziałam że tak będzie, ale dostanie w 100% oficjalnego potwierdzenia przyprawiło mnie o natychmiastowy ból brzucha i lodowate dłonie + euforia ( ʖ̯)

A więc pijcie ze mną kompot bo jestem Master of Science, jak dobrze że informacja przyszła w piątek, szykuje się przyjemny weekend^^

#studbaza #studia #uk #chwalesie
MallaCzarna - OMG!
Wiedziałam że tak będzie, ale dostanie w 100% oficjalnego potwierd...

źródło: Mag

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • 3
@konrad1: o jeżu kolczasty, 25 lat na karku, myślisz że pamiętam? Miałam bardzo dobrze zdany angielski 98%na podstawie i chyba 90% na rozszerzeniu no i biologię też dobrze napisałam, reszty niestety nie pamiętam :c i tak musiałam robić certyfikat z angielskiego przed licencjatem więc matura tak średnio się przydała. I dziękuję ^^
  • Odpowiedz
@MallaCzarna: Zostałaś mistrzem nauki, następny krok - Arcymistrz.
Później można osiąść na laurach i cieszyć się upragnioną estymą, władzą oraz wysokimi apanażami.
A teraz - do pracy marsz.
  • Odpowiedz
Może dlatego że w pl już w liceum do nauczycieli trzeba mówić per "Psorze" :D


@MallaCzarna: w życiu nie powiedziałem per panie profesorze do magistra. Chodziłem do lo kilkanaście lat temu i każdy mówił do nauczycieli na pan/pani.
  • Odpowiedz
  • 0
@j557: co? O.o nie wspominaj o tym mistrzowi Yodzie. nie wiem czym jest github, ale to może i lepiej. Mi wystarczy, że wszędzie muszę wypełniać 5 dodatkowych rubryk o tym jakie mam zaimki, płeć, orientację i inne bzdury, jakby nie można było zaznaczyć "standard" i mieć to z głowy ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯
  • Odpowiedz
@MallaCzarna:
Master of Science, I'm pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you can't see a thing
Just call my name, 'cause I'll hear you scream
Master, master


Gratulacje!
  • Odpowiedz