Wpis z mikrobloga

Właśnie zauważyłem jak zajebistą mam sieć komórkowa #virginmobike. Mam te sieć od bodaj 9 lat. Zacząłem jak sieć powstała i dawali Promocje 300mb neta za free. Miałem wtedy 2 takie karty #bieda mocno. Potem to wycofali, a ja przeszedłem na pakiet za 9zl na studiach. Teraz place 25zl za nielimitowane połączenia, smsy i 15gb neta. Jako że jestem już długim użytkownikiem tego pakietu to mam jeszcze 10gb za free przez cały czas dopóki ta promocja obowiązuje. W ciągu tego czasu miałem jeden duży problem, bo wygasła mi ważność karty z jakiegoś powodu i nikt mnie nie poinformował. Od 9 lat żadnej rozmowy z operatorem, nikt nie oferuje mi nic, ja płacę, oni dają i nikt niczego nie chce. Plusujcie giga virgin mobile sieć
#siec w sumie to #chwalesie
Tytyka - Właśnie zauważyłem jak zajebistą mam sieć komórkowa #virginmobike. Mam te si...

źródło: temp_file2046250227321302661

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Tytyka: w nju za 29 mam nielimitowane rozmowy, smsy, 160 GB internetu, oraz TV internetowa, takze slaba reklame zrobiles tej sieci, a i nikt do mnie nie dzowni, ani nie wysyla zadnych tresci reklamowaych, nigdy nie rozmawialem z nikim z sieci nju, numer tam mam w podobnym czasie jak Ty
  • Odpowiedz
@Tytyka ha tfu na złodzieji z virgin.
Tyle co mi pieniędzy z konta ukradli to nie zliczę.

I dla potomności, wyciągnięta karta sim z telefonu także pobiera dane za granicą, dużo danych na 200 zł ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz