Wpis z mikrobloga

W tym wpisie wrzucamy wszystkie kobiece RED FLAGI dyskwalifikujące je jako potencjalne partnerki, matki czy małżonki. Ja zaczynam

1. Tatuaże - widzisz taki brudnopis i od razu wiesz że trafił ci sie egzemplarz z defektem, nieprzepracowanymi traumami wymagającymi dlugotrwalej terapii, której w poczatkowym okresie dziecinstwa zabrakło silnych wzorców i autorytetów

#tatuaze #bekazpodludzi #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #glupiewykopowezabawy #tatuazboners
daeun - W tym wpisie wrzucamy wszystkie kobiece RED FLAGI dyskwalifikujące je jako po...

źródło: temp_file2653635524481855561

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@qmato albo wyobraź sobie iść do doktora, któremu takie gówno wystaje spod fartucha, albo być sądzonym przez sędziego, który ma na szyi tribala. XD calkowita abstrakcja.

Osoby wydziarane powinny byc calkowicie eliminowane z piastowania funkcji publicznych.
  • Odpowiedz
@daeun: partner sam ma tatuaż (też 1, też z gierki) i był przy tym jak robiłam xD

Jest różnica jak ktoś ma tych tatuaży kilka, a kiedy ktoś ma 1 symboliczny
  • Odpowiedz
  • 4
@daeun pamiętam jak na komisji wojskowej gościu miał tatuaż na ręce, wysłali go na badania psychologiczne xddd 2010 rok to był
  • Odpowiedz
Tatuaż zostaje na całe życie i powinien być przemyślaną decyzją.


@MajorKusiol: Prawda, ale nadal jest to sprawa błaha i pomyłka nie będzie mieć poważnych konsekwencji zwłaszcza, że teraz tatuaże są w mainstreamie i zmniejszył się ostracyzm z nimi związany.
  • Odpowiedz
1. Tatuaże - widzisz taki brudnopis i od razu wiesz że trafił ci sie egzemplarz z defektem, nieprzepracowanymi traumami wymagającymi dlugotrwalej terapii, której w poczatkowym okresie dziecinstwa zabrakło silnych wzorców i autorytetów


@daeun: Tatuaże to nie jest kwestia ''nieprzepracowanych traum'', problemem jeśli już jest tutaj niesamowita podatność na modę ludzi obecnie tak naprawdę niezależnie od płci na czele z kobietami oraz to, że one robienie tatuażu czyli z założenia czegoś na
  • Odpowiedz
ale muszę mieć nasrane w głowie skoro większość red flag o jakich piszecie to dla mnie same plusy xD

@daeun Ciekawe jak te traumy z dzieciństwa mają się do tatuaży u facetów. Chyba pora sobie zrobić aby ignorowały mnie jakieś przegrywy.
Ogólnie większość lasek jakie znam mają dziary, a te co "nie mają" często okazuje się, że mają tylko w mniej widocznych miejscach. Sporo tych osób z traumami z dzieciństwa...
  • Odpowiedz
@daeun bardzo wazna rzecz:
- jaki ma stosunek do rodzicow? Jesli ciagly kontakt, kocha ich, a ojciec to autorytet - dobra kandydatka do stabilnego zwiazku
- stosunek do alkoholu/choroby psychiczne w rodzinie - jesli ojciec pije 6 piwek po pracy codziennie, w domu sa awantury, ktos jest na lekach - ons najwyzej
- liczba znajomych - jesli ma duzo znajomych, a szczegolnie mezczyzn - prawdopodobnie wielu z nich ja bolcowalo wczesniej lub
  • Odpowiedz
niesamowita podatność na modę


@Cztero0404: to wciąż red flag - idiotka bez podstawowej umiejętności przewidywania konsekwencji swoich działań. Tatuaże i glonojad to duża ingerencja w ciało
  • Odpowiedz
w chwili zrobienia tatuażu zamykamy swoj umysł i cialo w czasie.


@daeun: Mistyczny wykopek boomer, który przez mistyczne/duchowe przesłanki dowodzi, że tatuaże na kobiecie są złe xd. Chyba coś grubszego niż alkohol było spożywane.
  • Odpowiedz