Wpis z mikrobloga

Korzystając z afery plusowej chciałbym wszystkim polecić apkę Wypiek na Androida jak i iOS.
Żadnen z aktualnych nowy "ficzerów" w tej apce nie występuje. Przycisk dodania do ulubionych jest przy każdym wpisie a lista plusujących nie jest tak upośledzona jak w wersji webowej, wyświetla znacznie więcej plusujących i pozwala wyszukiwać plusujących.

Poza tym apka działa bardzo dobrze, jest stale rozwijana i ma mnóstwo świetnych rozwiązań a Mirek, autor aplikacji słucha wszystkich uwag i pomysłów innych użytkowników co jest dokładnym przeciwieństwem Wykopowych programistów.

Polecam przejrzeć tag #wypiekmobilny #wypiek
#aferaplusowa #afera #wykop
  • 31
  • Odpowiedz
  • 16
@bakehaus

Mirek, autor aplikacji słucha wszystkich uwag i pomysłów innych użytkowników co jest dokładnym przeciwieństwem Wykopowych programistów.


@milo77

jedyny minus to dziwnie działające scrollowanie

rozwinąłbyś? Może damy radę coś z tym zrobić


To jest właśnie potwierdzenie tego co napisałem :)
  • Odpowiedz
@bakehaus nie wiem jak to wytłumaczyć. po prostu dziala mniej płynnie i tak "ociężale" w porównaniu do scrollowania wykopu w safari. czasami mam tak, że mimo wykonania gestu scrollowania nic scrolluje mi w dół. mam tak na mikroblogu, ale możliwe że w innych częściach aplikacji też to występuje
  • Odpowiedz
  • 1
@rovi: jest schowana jak na oficjalnej apce bo na mobilkach zabierała by za dużo miejsca, sama lista jest lepsza, pokazuje od razu więcej osób i ma możliwość wyszukiwania
  • Odpowiedz
@derek25 wypiek ma chyba jakiś problem ze znaleziskami na stronie głównej. Mam wrażenie, że kolejność jest inna niż w przeglądarce. I tu i tam mam ustawione wyświetlanie od najnowszych, a wyniki są różne. Np. Wczoraj było znalezisko jak facet na motorze przejechał dupą po asfalcie, w wypieku nie mogłem go znaleźć. Znalezisko było widoczne w przeglądarce, ale musiałem się zalogować, żeby wejść do komentarzy lub wideo. Być może wypiek nie wyświetla znalezisk
  • Odpowiedz
@milo77 Spróbuję znaleźć powód w takim razie ʕʔ

@Dalamar nie zbieramy nazw użytkownika w logach analitycznych. Mamy jedynie losowo generowane identyfikatory, które i tak zmieniają się jak np. przeinstaluje się aplikację ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@johny-kowalski Dolne myślniki to oznacznik kursywy w markdownie, dlatego się nie wyświetla. W skrócie to tak ma być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mariecziek Nie filtrujemy
  • Odpowiedz
@bakehaus: Przyjrzę sie temu dokładniej. Jestem zalogowany i w aplikacji i na stronie w przegladarce, więc musiałbym mieć te same wyniki. Może jednak jakieś ustawienia NSFW lub +18 na to wpływają.
  • Odpowiedz
Ja wiem że to pierdoła ale wypieku denerwuje mnie różnica w rozmiarze tekstu wpisów/komentarzy vs. nazwy użytkowników, przycisków, itp. Wyobrażałbym sobie żeby stałe elementy tak samo jak zwykły tekst dostosowywały się do rozmiaru wybranego w ustawieniach. A tak to niepotrzebnie jest wszystko rozjechane w pionie.
  • Odpowiedz