Wpis z mikrobloga

  • 0
ej a w zasadzie to na jakiej licencji są te twoje skrypty
bo tbh to sobie przerobiłem na własną modłę ten od plusów ale nie wiem na ile to legalne

@WykopX
  • Odpowiedz
  • 1
@Chodtok skoro już pytasz to informacja o licencji jest w kodzie. Możesz sobie przerabiać skrypt na wlasny użytek. Dopóki nie udostępniasz nikomu zmodyfikowanej wersji to nie łamiesz prawa :)

Pochwal sie lepiej jak go przerobiłeś, coś fajnego dodałeś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
informacja o licencji jest w kodzie


ah na githubie wykopx nie znalazłem nic i nie wiedziałem na ile to umyślne, ale w tym konkretnym kodzie z greasyfork faktycznie jest "no license"

Pochwal sie lepiej jak go przerobiłeś, coś fajnego dodałeś? ( ͡º ͜ʖ͡º)


hmm raczej w drugą stronę to poszło xd tzn odchudziłem mocno (i przeorganizowałem trochę żeby łatwiej mi się czytało) zostawiając tylko to co wydało
Chodtok - >informacja o licencji jest w kodzie

ah na githubie wykopx nie znalazłem n...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Chodtok: bardzo pomysłowe. Szare kolory nicków, możesz zmienić w ustawieniach, wystarczy wyłączyć kolorki:

votersColorGreen: false, // pokazuje zielonki w kolorze
votersColorOrange: false, // pokazuje pomarańczowych użytkowników w kolorze
votersColorBurgundy: false, // pokazuje użytkowników bordo w kolorze
  • Odpowiedz
  • 0
a to w jakiejś nowej wersji chyba bo ja się bawiłem tą pierwszą wczorajszą

bardzo pomysłowe


teraz nie wiem czy to ironia, bo ja się słabo znam i podejrzewam że są jakieś mądrzejsze i bardziej niezawodne sposoby na sprawdzenie czy wszystko się do końca załadowało, ale do nich brakuje mi wiedzy a to było good enough xd

@WykopX:
  • Odpowiedz
  • 0
dobra to jeszcze szybkie pytanko
czy ten twój stylowy dodatek umożliwia może poprawienie rozwlekłości nowego wykopu? tzn żeby na wysokości ekranu było widać 10 komentarzy jak na starym a nie 2-3 jak teraz :/
bo jeśli tak to się skuszę chętnie

@WykopX:
  • Odpowiedz