Wpis z mikrobloga

@look997: Ty im lepiej zrób listę pomysłów co mogą jeszcze zepsuć, żeby korzystanie z Wykopu było jeszcze mniej przyjazne użytkownikowi.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nooleus: To nie jest nie wiadomo co, to na tej liście. Może kilka z tych pozycji to coś ekstra, bardziej wymagające.

Dla mnie jak zawsze najważniejsze:
* zwiększenie limitu tagów w kategorii z 20 do np. 200.
* przełącznik włącz/wyłącz czarnej listy
* wklejanie obrazka Ctrl+V

Co jest raczej dosyć proste.
Reszta też fajna, i nadal prosta, ale chociaż to...
  • Odpowiedz
@look997: nawet jak to jest łatwe to dla nich to jest zbyt trudne. Oni w kodzie używali "sended" zamiast "sent". Dobrze że dałeś to też w serii screenów bo oni pewnie nawet konta na githubie nie mają xD masz tu konto 16 lat i naprawdę liczysz że oni się słuchają użytkowników?
  • Odpowiedz
  • 1
naprawdę liczysz że oni się słuchają użytkowników?

@Nooleus: Niby nie, ale i tak próbuję. xD Tak naprawdę funkcja kategorii, to jest coś co ja wymarzyłem, i pisałem o tym dawniej, więc kto wie, może miałem wpływ na wprowadzenie ich? :D
  • Odpowiedz
@look997: dorzuciłbym jeszcze sekcje w mikroblogu gdzie byky same zdjęcia. Fajne to było jak np było jakieś wydarzenie typu inba w sejmie i można było pooglądać same memy plus gorące z 1 godziny
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Sash_a To stara lista, widać daty. Właśnie mają przemyśleć, żeby jej nie ignorować, tylko wziąć w końcu na serio, bo ta ich lista (której nie udostępniają) jest gówno warta i szkodliwa. Każdy wykopek to powie.
  • Odpowiedz