Wpis z mikrobloga

@Dimetox: to zależy jak spektakularne metody lubisz
możesz sąsiadowi wyłączyć prąd
możesz wpaść sąsiadowi na chate z pałką i zniszczyć telewizor
możesz z nim porozmawiać
możesz wziąć źródło promieniowania gamma i odpalić u siebie na chacie to powinno zniszczyc elektronike w otoczeniu
kto co lubi
  • Odpowiedz
@Dimetox: Dawnymi czasy jak bawiłem się w elektronika, dorwałem schemat nadajnika działającego na falach UKF. Zasięg tego nadajniczka to było max 300 m. Wtedy wszystko działało na "niskim" UKFie i na takim działał mój nadajnik. Działało to w ten sposób że dobierałem sobie częstotliwość nadawania przy pomocy trymera i później odszukiwałem tę częstotliwość na własnym odbiorniku radiowym. Aż odkryłem że dźwięk w TV również jest nadawany na tych częstotliwościach, jak mnie
  • Odpowiedz
Tak więc rada jest jedna, zrób taki nadajniczek i sprawę załatwisz natychmiastowo.


@Wiskoler_double: tak, zwłaszcza, że telewizja jest nadawana w postaci zakodowanego cyfrowo sygnału i że za taki zagłuszacz na zewnątrz przy antenie można dostać w #!$%@? wysokie kary xD
  • Odpowiedz
@Dimetox: poczekaj az nie bedzie go w domu i wtedy:
1. kupujesz dlugie wiertlo do betonu i wiercisz otwor tam gdzie wisi / stoi telewizor
2. kupujesz endoskop z manipulatorem
3. jak bedzie ogladal TV przez ta dziure wprowadzasz endoskop i wciskasz mu w telewizorze guzik on/off
  • Odpowiedz