Wpis z mikrobloga

Dostałem oferte udziały w rekrutacji na stanowisko Head of Private Wealth Management. Ktos w tym obszarze finansów pracował?

Obecnie pracuje w GL jako team lead ale jestem też biegłym rewidentem natomiast badam tylko małe spółki więc moje doświadczenie jest nieadekwatne wg mnie. Angielski i zdolności techniczne mam na dobrym poziomie. Więc o ile stronę raportingową i księgową się nie martwię, bo w tę część wchodzi tez współpraca z audytorami, tak już jeżeli chodzi o zarządzanie ryzykiem i inwestycjami nie wiem jak sobię poradzę bo mam w tym umiarkowane doświadczenie. Nie mam doświadczenia dużego z giełdą czy zarządzaniu portfelem inwestycyjnym.

Ktoś pracuje w takim obszarze i może powiedzieć jak w praktyce to wygląda?
Oferują do 20k B2B jeżeli ktoś ciekawy. A no i sama oferta jest po polsku i wymagają konkretnie biegłego rewidenta więc zakladam że to może być jakaś polska firma lub firma która współpracuje z polskimi klientami.

#finanse #audyt #pracbaza #kariera #banki #zarzadzanie
  • 4
  • Odpowiedz
@excelfinance: Ja #!$%@? 20k jako head xd ? Ciekawe ile ludzi pod sobą. Ostatnio dostałem ofertę na deputy heada w firmie leasingowej też za max 20k. Kosmos bo obecnie jako szeregowy anal mam taką samą kasę xd
  • Odpowiedz
  • 0
@garbaty33: @DeoLawson W ofercie jest że można negocjowac. W sumie no patrząc na wymagane konpetencje, wiedze i odpowiedzialność widełki raczej średnie, ale wszystko kwestia negocjacji.
Z drugiej strony kandydat który ma wiedzę ze wszystkiego włącznie z audytem, rachunkowością, ale też zarządzaniem ryzykiem i portfelem inwestycyjnym to raczej mało spotykane więc nie wiem czy jest sens sie przejmowac. Pewnie umówie się na spotkanie jutro i dowiem więcej po prostu.
  • Odpowiedz