Wpis z mikrobloga

WKOPKI JESZCZE NIEDAWNO JECHAŁO PO XAYOO I TYM CAŁY JEGO TEAMIE A TERAZ PROSZĄ O WALKE NA TAGU XDDDD WY JESTEŚICE #!$%@? NORMALNI? PEWNIE JAK BOXDEL BY TUTAJ NAPISAŁ ŻE SZUKA WYKOPKA NA FAME TO BYŚCIE MU WYLIZALI CO TRZEBA ŻEBY WALCZYĆ XDDDDD WSTYD JAK UJ. #primemma
#famemma
  • 17
  • Odpowiedz
@Dymitrov: Ale się znalazł populista niczym Takefiut 2.0. To że ktoś chce zawalczyć na Bitej Śmietance nie oznacza że od razu jest jakimś fanem Xayoo albo komuś liżę dupę.
  • Odpowiedz
@Dymitrov: Do nikogo się nie pucuje a suchar sam do mnie napisał farmazonie. Jak z Bezim rozdawaliśmy kody to sam skomlałeś i f5 co 10 sekund wciskałeś.
  • Odpowiedz
@lsk89: No nie, bo w ostatniej akcji Bezi mi wysyłał kody i ja rozdawałem, w dodatku dostałem dodatkowe kody na własny użytek które też wam rozdałem.
  • Odpowiedz
@wieszjo robisz im za darmo robotę to ci rzucili kilka kodów na ppv. Ale już mają normalnego pracownika, któremu płacą i ostatnia galę musiałeś oglądać na restreamie. I tak samo zostaniesz potraktowany teraz xD
  • Odpowiedz
@wieszjo: latam za toba xd dziecko ty dla mnie jesteś przegrywem łaknącym atencji na portalu z śmiesznymi obrazkami xd
Już ci raz tłumaczyłem ale widać, że nie potrafisz tego zrozumieć. Jak widać nie tylko pragnienie atencji łączy cię z instagramerkami, jest też poziom iq xd
  • Odpowiedz