Wpis z mikrobloga

@wykop żądam powrotu listy plusujących w starym wydaniu.
Po co zmieniać cos co dobre było? Jest tyle różnych aspektów które warto by poprawić to wy zabieracie się za zmiany nikomu do szczęścia niepotrzebne :/ Taka z wami robota #ech #wykop
  • 23
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: Wykop robi wszystko, żeby mieć jak najmniej użytkowników. Rok temu w styczniu była rewolucja ale się nie udało i użytkownicy nadal zostali, więc robią co mogą... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jest tyle różnych aspektów które warto by poprawić


@asdfghjkl: Na jakich zmianach najbardziej Ci zależy, co chciałbyś aby pojawiło się lub zmieniło na Wykopie?
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop: Na przykład to co zgłosiłem kilka dni po publikacji nowego wykopu: Informacja o nieprzeczytanych powiadomieniach w title czyli zeby było to widoczne na tabie od razu. Tak było kiedyś z resztą.
Z takich mnie przydatnych rzeczy ale może innym tez to jakies mini galerie. W sensie ze do postu mozna załączyć kilka zdjęć. nie wiem może 5 chociaż żeby nie trzeba było w odpowiedzi na swój post wrzucać kolejnych. Jest
  • Odpowiedz
  • 1
że uda się to zmienić


@wykop: chociaz ten title z ilościa nieprzeczytanych powiadomień. To nie rocket science. Kilka minut roboty.
Na mini galerie nie liczę nawet skoro taka drobnostka po ponad roku nadal nie została dodana ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@wykop: tak. Próbowałem zarówno klienta na ios od was jak i third party aplikacje i z bólem serca musze powiedzieć, że wersja przeglądarkowa jest najmniej denerwująca. Wiem do czego zmierzacie, że jakbym używał apki na telefon to miałbym instant powiadomienia. Wszystko sie zgadza tylko absurdem jest instalowanie aplikacji zeby powiadomienia otrzymywać ino skoro wersja webowa w porównaniu do apki jest używalna chociaż.
  • Odpowiedz
Wiem do czego zmierzacie, że jakbym używał apki na telefon to miałbym instant powiadomienia.


@asdfghjkl: Nie taki był cel pytania. Upewnialiśmy się jedynie co do platformy, na której zgłaszasz problem. Damy znać zespołowi aby rozwiązali ten problem :-)
  • Odpowiedz
  • 1
@wykop: Żeby nie było tez że tylko narzekam to mnie osobiście nowy wykop pasuje generalnie. Są pewne drobnostki denerwujące jak komunikat o tym, że nie moge odpowiedzieć we wpisie z powodu czarnej listy juz po tym jak napisze elaborat i chce go wysłać. Myśle, że takie info powinno byc zanim napiszę cokolwiek, że autor wpisu nie chce moich bądź co bądź uduchowionych odpowiedzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Informacja o nieprzeczytanych powiadomieniach w title czyli zeby było to widoczne na tabie od razu.


@asdfghjkl: Polecam zainteresować się dodatkami do wykopu bo jak wykop pisze

porozmawiamy na ten temat z zespołem (ツ)

to wiadomo, że tego nie dodadzą ;)

Zapraszam na mój tag #wykopwnowymstylu ;-)
WykopX - > Informacja o nieprzeczytanych powiadomieniach w title czyli zeby było to w...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop: przydało by się też dodac mozliwość zmiany nicku lub dodać możliwość edycji nazwy wyświetlanej w profilu a obecne nicki zachowac jeśli pod spodem wszystko macie powiązane z tym jakoś (dziwne by to było, ale różne dziwne rzeczy widywałem). Troche zastanawiałem się nad tym i myśle, że w przypadku zmiany nicka/wyświetlanej nazwy warto by w profilu wyświetlic pod jakimi nazwami wczesniej był znany uzytkownik (w celu uniknięcia prób ukrycia sie po
  • Odpowiedz
  • 1
Polecam zainteresować się dodatkami do wykopu bo jak wykop pisze


@WykopX: dodatki to powinny byc do jakichś fanaberii a nie do funkcjonalności która jest standardem na chyba wszystkich portalach społecznościowych
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopX: poza tym nie moge sobie pozwolic na instalacje randomowego dodatku do przeglądarki. Musiałbym kod obejrzec od tego i robic to po każdej aktualizacji, żeby spac spokojnie
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: kod jest dostępny publicznie od samego początku. Nikt jeszcze nie narzekał na skrypt, bo żadnych danych nie wykrada ;) Narzekają tylko ci, którzy z niego nie korzystają, bo nie mają tych funkcji, o które proszą.

Oczywiscie korzystanie z dodatków nie jest obowiązkowe ;) ja tylko informuję, że taka możliwość istnieje.
Nie moja wina, że Wykop nie wprowadza nowych funkcji, tylko usuwa te, które już istnieją, tak jak dzisiaj.
  • Odpowiedz
  • 1
@WykopX: super że jest, ale mam ciekawsze rzeczy do roboty niz oglądanie kodu jeszcze po pracy. Dla mnie to odpada, ale doceniam wkład w próby naprawienia niedogodności
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopX: nie mam od 1.5 roku i żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie jestem tez zwolennikiem podejścia w stylu "Bethesda" Wydać niegrywalna gre, ale ze wsparciem dla modów co by za friko ludzie naprawili to co powinno być na starcie lub działać prawidłowo.
Patologia to jest jak na moje
  • Odpowiedz