Wpis z mikrobloga

#danielmagical
Ach te teamy Jaca,teamy Mario...
Ja tylko chciałem przypomnieć,że to korkin przygarnął garbatego pod swój dach!!! Który szcza,rzyga,śmieci,sra gdzie popadnie! To dzięki korkinowi garbaty wpieprza kebaby i kotleciki darmo.
Bo tak to by gnił na wysypisku,na schronisku i wpieprzał co Caritas da. Wdzięczność z jego strony zero!
Zobaczcie ukrów jak ogarniają nie swoją chałupe. Garbaty weźmie się za jakieś sprzątanie,dopiero jak mu Dżyna nawkręca,że przyjeżdża.A jechany jest upośledzony korkin,któremu przestawia się co 5min.

Dobrze,że ja mam tylko z tego beke. #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@hntr95:
Mela teraz powinien garbatego na schronisko odstawić,tak jak go przytargał na potrzeby streamów.
I korkin przy okazji swoją samotność bez sprzętu i jacy niech zalicza. Garbator jak tam zostanie,to będzie chlane dalej,za jego rentę.
  • Odpowiedz
no właśnie dlaczego wilbiciele oszczanego imbecyla marcinkowskiego nie opłacą mu jakiejś chaty i nie kupią mu sprzętu do streamowania? Niech ta tępa ameba #!$%@? pod most tam miejsce tej osranej szmaty
  • Odpowiedz
  • 1
@bitrab:
Jo,ale to stary temat.
Później Jaca został wyrzucony i wylądował w schronisku,a następnie sprowadzony przez Mele,żeby stypy z samym Korkinem nie było.
  • Odpowiedz
@LenoV12: jaca juz nawet nie umie mowic, dla mnie wogole dziwne jest ze jaca to jest jak jakis osadnik.

U magicala tyle lat siedzial i nagle z dnia na dzien przez "pismo z sadu/policji" musi sie wyniesc i akurat u mariusza sie zatrzymal.
I dla niego sie zmienił tylko adres. Rownie dobrze moglby wyladowac wlasnie w schronisku albo na ulicy a on po prostu by z tylu glowy zapamietal tylko ze
  • Odpowiedz