Wpis z mikrobloga

WTA powinno zostać zdelegalizowane.
Włączyłem mecz Arango Yastremska, najpierw 6:0, potem gemy typu 2-3 podwójne na gem i set dla yastremskiej. Trzeciego już nie mam psychy oglądać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tenis
  • 5
  • Odpowiedz
@Swidrygalek: mnie to bardziej interesuje jak jej idzie ze zdrową Rybakiną, ale ok odniosę się do twoich przykładów. Sakkari to żart i gdyby nie to, że do Guadalajary nikt nie pojechał to by nie miała na koncie wygranego 1000. Collins przy swojej grze jak jej nie wchodzi, to praktycznie wystarczy jej przebić parę razy i się sama wykańcza. Jak lubię Pegulę to nie jest to tenisistka z papierami na wygrywanie największych
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: Mógłbym wymienić znacznie więcej przykładów, bo trudno znaleźć tenisistkę, która nie dostała piekarni od Świątek. Co do Rybakiny to dobrze wiemy, że każdy ma swojego tenisistę bądź tenisistkę która "nie leży". Federer z tego co pamiętam pierwsze 6 meczów przegrał z Nalbandianem. Zgadzam się co do Gauff, że jeszcze nie zasłużyła na zwycięstwo wielkoszlemowe choć jest bardzo solidną tenisistką.
  • Odpowiedz
@Swidrygalek: można powiedzieć, że Penko jej nie leży bo jest sporo niżej w rankingu i jest bilans 0-4 bodajże. Z kolei jak gra z Eleną to jest to zazwyczaj końcowa faza turnieju i dostaje tam oklep. Warsztat tenisowy też moim zdaniem po stronie Rybakiny - serwis, gra na siatce, kontrola szybkiej gry. Świątek niech #!$%@? jeszcze na masie i straci trochę ze swojej dynamiki to nie będą to wtedy mecze na
  • Odpowiedz