Wpis z mikrobloga

Jaki jest pożytek z mężczyzny siłowo wciągniętego do wojska? Będzie mięsem armatnim. I wprost mówi to generał polskiego wojska.

Tak więc tak nas widzą. W razie wojny trzeba po prostu mężczyzn, których jedyną rolą będzie przyjęcie kulki i śmierć .A Wy debatujecie czy na szkoleniach wojskowych będzie nauka obsługi broni czy dronów xD

Otóż nie. Ćwiczenia wojskowe to tylko formalność aby państwo nie wyglądało na całkiem barbarzyńskie wysyłając ludzi z ulicy na front. Będą wysyłać "po przeszkoleniu i po przysiędze", humanitarnie.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #wojna #polska #bekazpodludzi #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn
sildenafil - Jaki jest pożytek z mężczyzny siłowo wciągniętego do wojska? Będzie mięs...

źródło: 1000000310

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@sildenafil: a co do drugiej czesci to taka prawda,

sam mam ubaw po pachy jak slucham czego niby powinni ludzi uczyc na tych szkoleniach bo trzeba umiec sie bronic itp itd ludzie nie wiedza co pisza, a moze zaraz po maturach a moze w czasie wakacji xDD liczy sie ze podpiszesz papier i ich gowno reszta obchodzi
  • Odpowiedz
@sildenafil: W koncu ktos prawde powiedzial. Rola faceta to bycie miesem armatnim. Rola kobiety? Zadna.
Kiedys tez facet byl miesem armatnim ale przynajmniej czegos sie wymagalo od kobiet
  • Odpowiedz
@sildenafil:

Art. 144. [Uchylanie się od odbywania służby wojskowej]
§ 1. Kto, będąc powołanym do pełnienia czynnej służby wojskowej, nie zgłasza się do odbywania tej służby w określonym terminie i miejscu,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Kto nie zgłasza się do odbywania służby zastępującej służbę wojskową w warunkach określonych w
  • Odpowiedz
  • 17
@Niebieski40: wybierać najlepiej będzie na gorąco tj. widząc aktualną sytuację. Może wojna potrwa miesiąc i głupio będzie iść siedzieć na 3 lata? A może ryzyko śmierci będzie tak duże, że lepiej jednak będzie iść siedzieć, po 3 latach wyjść i wyjechać i zacząć życie na innym kontynencie? Dzisiaj trudno powiedzieć.

Ja wiem na pewno jedno: że jak stracę poczucie podmiotowości i możliwość decydowania o sobie to będzie dla mnie równoznaczne ze
  • Odpowiedz
@sildenafil: kara wiezienia ale to wg mnie i inne sankcje. Dzisiaj bardzo latwo takiego czlowieka znalezc ktory nie ma zamiaru sie ukrywac jakos dlugo wczesniej przez faktycznym posuzkiwaniem.

Moim zdaniem dzisiaj jest wogole o wiele trudniej tak sie ukryc bo musialbys sie wyzbyc wszystkich udogodnien co juz jest trudne w dzisiejszych czasach, plus pewnie potrzebowaloby sie osobe do wspolpracy ktora jest czysta pod tym wzgledem.

pomysl o tym w ten sposob
  • Odpowiedz
@Niebieski40: Ja zawsze widzę wybór, i wybieram to, co najlepsze dla mnie. Bo nikt nie dba o moją dupę tak, jak ja. A Kapitan Państwo patrzy tylko na to, żeby co raz mocniej ściskać moje jaja.
  • Odpowiedz
Ekstradycja z innych krajow ue tez nie pomaga w tej kwestii, ukraincy mogli sobie tu przyjechac ale tez nie wszyscy ale oni nie sa w ue.


@maras_zaraz_go_udusisz: a teraz wyobraź sobie sytuację, ze jedno Państwo się wyłamuje (np Austria) mówi zdecydowanie, ze nie wyda Ukraińców do swojego kraju jako mięso armatnie - przecież połowa tych ludzi się tam przeprowadzi z całej Europy i będzie wspierać ich gospodarkę a nie np naszą
  • Odpowiedz
@Niebieski40: ale nikt tak nie robi z jakichs wzgledow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit:
bardziej mi chodzilo o to ze dla nich jest to mniejsza bariera psychiczna tak wyjechac bo nie ma jasno okrslonych przepisow o ekstradycj, a my odrazu wiemy jak to dziala.

Np ta Austria nie jest prawnie zobligowana do tego ale pod naciskami pewnie moze ulegac w tą bądź w drugą strone. Ale ty
  • Odpowiedz
oczywiście, i się z tym nie kryję. Bo wolę być nazywany obsrańcem niż być martwy. Jak tobie się podoba bycie martwym, to twoja sprawa.


@G06DbT: ale wiesz, że Ty też kiedyś będziesz martwy? Wg mnie jednak lepiej być martwym, niż martwym obsrańcem.

Ja zawsze widzę wybór, i wybieram to, co najlepsze dla mnie. Bo nikt nie dba o moją dupę tak, jak ja. A Kapitan Państwo patrzy tylko na to, żeby
  • Odpowiedz
@BennyLava: Nie, lepiej być nazwanym "obsrańcem" i umrzeć sobie w wygodnym i ciepłym łóżeczku za te 40 lat niż honorowo zostać przerobionym na mielonkę przez pierwszy nadlatujący dron pod jakimś Siewieropiździeckiem w ciągu pierwszych 2 tygodni.
  • Odpowiedz
umrzeć sobie w wygodnym i ciepłym łóżeczku za te 40 lat


@canismajoris231: jako nielubiany imigrant w obcym kraju z metką tego, który uciekł z własnego domu. Czyli najważniejszą wartością w życiu jest się nażreć i leżeć w wygodnym łóżeczku?
  • Odpowiedz
A jak Ci tak bardzo ten zły Kapitan Państwo i bezpieczeństwo nie odpowiada, to jedź do Somalii już dzisiaj. Na co czekasz? xD


@BennyLava: kocham ten #!$%@? "argument", dalej nakręcajmy drenaż mózgów, wielga bolzga wytrzyma xD Na co czeka? No nie wiem, #!$%@? może jego centrum życiowe wylosowało się akurat w tym #!$%@?łku?
  • Odpowiedz
na front w pierwszej kolejności trafią zawodowi i rezerwiści, dzielny wykopek machający szablą w internecie zostanie przydzielony do obierania ziemniaków albo kopania masowych mogił także się nie zesrajcie przypadkiem z tą swoją bohaterską postawą
  • Odpowiedz
  • 10
@BennyLava taaak i pograć w gierki w wygodnym łóżeczku, to zdecydowanie lepsza perspektywa niż gnić w okopie za interes polityków którzy i tak nie walczą
  • Odpowiedz